Botoks ve Dermal Dolgu Eğitimi ve Sertifikası

Botoks ve Dermal Dolgu Eğitimi ve Sertifikası
Modern Kurslar İle Dolgu Botoks Eğitimi

Botoks Kursu

Botoks uygulama yöntemlerini öğrenmek ister misiniz? O zaman size en iyi eğitimi verecek olan Amerika merkezli ve Türkiye’de de hizmet veren Medical Academy Center‘ın botoks kursuna kayıt olun. Botox, analogları olmayan bir eğitimdir. Bu eğitim bir hekimin niteliklerini arttırmakta ve iki aşamada gerçekleştirilmektedir. Aşama 1 yüzün üst kısmına, Aşama 2 yüzün ve boynun alt kısmına ayrılmıştır.

Tüm dersler uygulamalı eğitmenin katılımıyla gerçekleştirilmektedir. Eğitmen sadece Botoks’u öğretmez, aynı zamanda mevcut problemleri çözmek için Botox kullanarak çalışır. Eğitmen Dr. Tolunay Zeybekler, sorularınızı cevaplayacak, yeterli deneyime sahip olmanızı sağlayacak, olası tüm hatalardan kurtaracaktır

Teorik derslerde botulinum toksin A’nın özellikleri, göreceli ve mutlak kontrendikasyonlar, kabine gereksinimlerini, ekipmanları, kullanımı, enjeksiyon hazırlıkları için kuralları, olası komplikasyonları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Botox eğitiminde pratik alıştırmalara özel ilgi verilmektedir. Pratikler modellerin katılımıyla gerçekleştirilmektedir. Tüm öğrenciler enjeksiyon tekniklerini ve enjekte etme düzenini öğrenmektedir. Botoks kursu ile istediğiniz sonucu elde etmek için gerekli olan tüm yetenekleri edinebileceksiniz. İşiniz hatasız, kesin ve titiz olacaktır. Müşterilerinize gelecekte herhangi bir rahatsızlık vermeyeceksiniz.

Eğitim sırasında gerekli tüm aletleri ve bileşikleri alacaksınız. Bu, gelecekteki faaliyetlerinizi tam olarak simüle etmenize, eğitimcilere sorular sormanıza olanak tanıyacaktır.

            Botox kursu , bir sertifika verilmesiyle sona erecek olan eğitimdir. Eğitim sonrasında Botox’u iş için uygun miktarda satın alabilir, tanınmış bir tıp merkezinde ya da güzellik salonunda yüksek ücretli bir pozisyona sahip olabilirsiniz.

DOLGU KURSU

Dolgu, tüm enjeksiyon teknikleri gibi, günümüzde çok popülerdir. Kırışıklık, kıvrım, girintiler ve kontürün estetik amaçlı düzeltilmesi için kullanılmaktadır. Tüm bunların sebebi doğumdan itibaren var olan veya yaş ile birlikte gelen yumuşak doku hacminin azalmasıdır. Dolgu istenmeyen hatları düzeltmek için uygulanan bir maddedir. Güzellik endüstrisinin piyasasında her geçen gün yeni dolgu maddeleri boy vermektedir.

Dolgu kurslarında için yalnızca yüksek tıp eğitimi almış olan hekimleri yer alabilmektedir. Dolgu kursu eğitim maliyeti tüm sarf malzemelerini içermektedir. Eğitim, edinilen bilgi ve becerilerini geliştirmek için eşsiz insan derisine yakın mankenler, aynı zamanda modeller sunmaktadır.

Eğitimin teorik bölümünde, dudakların anatomisine aşinalık, temel büyütme teknikleri, popüler ilaçların gözden geçirilmesi yer almaktadır. Uygulama bölümünde ise dolgu prosedürünü yürütme tekniklerini öğreneceksiniz. Model üzerinde gösterim ile ideal sonuca ulaşana dek becerilerinizi geliştireceksiniz.

Uygulamada, hacmin, konturun, bolus dolgunun ve işin diğer yönleri hakkında her şey  anlatılacaktır. Eğitmen sizi temel kurallarla tanıştıracaktır. Yaygın hataları öğrenecek ve bunları ortadan kaldırmak için eğitmen tarafından yardım alacak, el ayarını gösterecektir.

Sınıfta, prosedürü kendiniz gerçekleştirecek, eğitmen ise metodolojik tavsiyeler verecektir. Medical Academy Center tarafından gerekli tüm materyalleri alacaksınız. Birtakım araçlar veya modern ilaçlar aramak zorunda değilsiniz. Size verilen materyallerle çalışarak, sürekli gelişeceksiniz. Profesyonel seviyenizin kanıtı olarak eğitim sonunda sertifika alacaksınız. Bu sertifikalar hem niteliklerin yükseltilmesine hem de faaliyetlerinizin kapsamının değiştirilmesine izin verecektir.

Medical Academy Center güvenilir bir kuruluştur. Eğer yüksek tıp eğitimini tamamlamış bir hekimseniz ve botoks ile dolgu eğitimi almak istiyorsanız gerekli belgeleri teslim ederek donanımlı kurslarımıza başvurabilir ve yeteneklerinizle birlikte iş fırsatlarınız genişletebilirsiniz. Kaliteli ve hoş bir ortamda eğitim almak için geç kalmayın!

 

Botoks Kursu ve Dolgu Kursu hakkında sorularınızı cevap olarak yazabilirsiniz.

Medical Academy Center’ın Türkçe web sitesini ziyaret etmek isterseniz : https://medicalacademycenter.com/tr/

Medical Academy Center’ın Türkçe Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak için : +90 212 706 38 96

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özlem dedi ki:

    Merhabalar botox eğitim sertifikası kimler alabilir sağlıkçıyım dönüş yaparsanız sevinirim