En Ucuz Saç Ekimi Merkezi ve Fiyatları Listesi

En Ucuz Saç Ekimi Merkezi ve Fiyatları Listesi

En ucuz saç ekimi merkezleri ve fiyatları, birçok kişinin ilgisini çeken konular arasında yer almaktadır. Çünkü pek çok nedenden ötürü saçlarda dökülmeler meydana gelebilir. Bu dökülmeler arttığında saçlarda azalmalar ve hatta kellik da oluşabilir. Saçlarının sürekli dökülmesinden şikayetçi olan ve saçlarında yer yer açılmalar fark eden kişilerin büyük bir kısmı, saç ekimi uygulamalarından faydalanmaktadır. Saç ekim fiyatları değişiklik gösterebildiği için güncel verileri takip etmekte fayda bulunur. İşte en ucuz saç ekim merkezi ve bu merkezlerin fiyatları!

En Ucuz Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları

Saç ekim merkezleri, saç dökülmesi ve kellik sorunuyla karşılaşan kişilere yönelik hizmetler vermektedir. Bu hizmetlerin her biri, klinikten kliniğe değişiklik göstermektedir. Türkiye’de saç ekimi konusunda en uygun fiyatlarla hizmet veren klinikler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Nimclinic Saç Ekim Merkezi
 • Hermest Saç Ekim Merkezi
 • Emphair Saç Ekim Merkezi
 • Clinicexpert
 • Medikal Park Saç Ekimi İşlemi
 • Zekeriya Kul Saç Ekim Hizmeti
 • Serdar Gökrem Saç Ekimi Teknikleri
 • Duru Saç Ekim Merkezi
 • Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi

Bu ve buna benzer kliniklere gidilerek saç ekim uygulamalarından yararlanılması mümkündür.

Ucuz Saç Ekimi Merkezi Seçilirken Dikkat edilmesi Gereken Noktalar

Ucuza saç ekimi yaptırmak isteyenle için dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli unsur var. Saç ektirme işlemi yaptırmadan önce ucuz olarak nitelendirlen firmanın aşağıdaki unsurlarını incelemek gerekir;

 1. Kliniğin şikayetleri çok mu
 2. Saç ekimi işlemi hastanede mi yoksa illegal olan bir yerde mi yapılmakta
 3. tecrübeli bir ekip tarafından mı yapılmakta
 4. hijyen kurallarına dikkat ediliyor mu
 5. internette ucuz saç ekimi yapan firmanın yorumları iyi mi
 6. Memnuniyet garantisi var mı? yani başarısız olursa ya da saçlar çıkmazsa ücretsiz revize yapılıyor mu

 

Saç Ekimini Nasıl Ucuza Getirebilirim?

Saç ekim merkezleri saç ekimi talebinin yoğun olduğu kış aylarında fiyatları yükseltmektedir. Fakat saç ekiminin çok düştüğü sıcak yaz aylarında neredeyse tüm saç ekim merkezleri indirime girmekte. Bu talebin çok düştüğü yaz aylarında %40 – %60 arasında daha ucuza saç ekimi yaptırabilmek mümkün. Fakat sıcak hava ve güneş saç ekiminin başarısını olumsuz etkilemekte. Bu nedenle ucuza saç ektirmek isterken bedeli pahalıya mal olmamasına dikkat edilmesi gerekir.

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri doğal olarak daha yüksek fiyatlardan saç ekimi işlemleri yapmaktadırlar. Hem en iyi sa ç ekim merkezleri hem de en ucuz saç ekim merkezleri listesinde yer alan sadece Nimclinic karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezlerini incelemek için;
https://www.estemagazin.com/turkiyenin-en-iyi-sac-ekim-merkezleri/

 

En Ucuz Saç Ekimi Merkezi Listesi

En ucuz saç ekimi merkezleri ve fiyatlarını sizler için listeledik. Bütçesi kısıtlı olup saç ekimi yaptırmak isteyenle için en ucuz saç ekim merkezleri listesi.

Nimclinic Saç Ekim Merkezi ve Tedavi Ücretleri

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri hem de en ucuz saç ekim merkezleri listesinde yer alan Nimclinic düşük bütçeliler için 1 numaralı seçenek olarak çıkmaktadır. İstanbul saç ekim merkezleri içerisinde yer alan Nimclinic Saç Ekim Merkezi’nde yenilikçi yöntemlerle saç ekim işlemleri yapılır. Doktorlar ve cerrahlar gözetiminde saç ekimi işlemlerini uzman saç ekimi ekibi yapmaktadır. Saç ekim işlemlerinde fiyat, kullanılan yöntem ve tekniklere göre değişiklik gösterebilir. Klinikte robotik saç ekim tekniği ve bilgisayarlı özel cihazlar kullanılmakta ve çok özel uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Saç ekimi fiyatları 6.000 TL’den başlamaktadır.

 

Hermest Saç Ekim Merkezi

Hermest Saç Ekim Merkezi, en iyi ve en uygun merkezler arasında yer almaktadır. Plastik ve rekonstrüktif cerrahların sunduğu saç ekim hizmetleri, teknolojik ve yenilikçi yöntemler dahilinde yapılır. En iyi saç ekim merkezi İstanbul kapsamında yer alan merkez, genel merkezi üsküdardadır.

Fiyat noktasında ilk önce hastaya konsültasyon yapılması gerekir. Ardından net bir fiyata ulaşmak mümkündür. Saç ekimi ile birlikte özel saç tedavisi isteyen hastaların ek olarak ödeme yapması gerekir. Saç ekimi fiyatları 9.000TL’den başlamaktadır.

 

Emphair Saç Ekim Merkezi ve Tedavi Ücretleri

En uygun saç ekim merkezleri içerisinde yer alan Emphair Saç Ekim Merkezi, İstanbul ve Ankara’da şubeleri bulunan bir kliniktir. Merkez dahilinde genel olarak şu teknikler yer almaktadır:

 • FUE tekniği
 • DHI tekniği
 • Long Hair FUE
 • Altın uçlu, motorlu ve manuel saç ekimi
 • İğnesiz saç ekimi
 • Kök hücre

Bu ve bunun gibi yöntemler kapsamında işlemler belirli bir plan dahilinde gerçekleştirilmektedir. Hangi tekniğin kullanılması gerektiğine, bilgisayar destekli saç analizi yapıldıktan sonra karar verilir. Saç ekim fiyatında ise tercih edilen teknik ana belirleyici olmaktadır.

Clinicexpert Saç Ekimi Uygulaması ve Tedavi Ücretleri

Clinicexpert saç ekimi uygulamaları konusunda hizmet veren bir kurumdur. İstanbul’da saç ekimi kategorisinde yer alan merkez, İstanbul’un Güngören semtinde yer alır. Yalnızca saç ekimi değil sakal ve kaş ekimi de aynı hastanede yapılabilmektedir. Bunun için clinicexpert ile iletişim kurulması gerekir. Clinicexpertte saç ekimi fiyatları 6.000TL’den başlamaktadır.

Medical Park Saç Ekimi İşlemi ve Tedavi Ücretleri

Medikal Park, saç ekimi konusunda da hizmet vermektedir. Merkezde farklı saç ekim teknikleri kullanılmaktadır. Bu nedenle saç analizi yapılması ve tekniğin bu analize göre belirlenmesi önemlidir. Kişinin saç açıklığı, saç ekim operasyonunda kullanılacak teknikler, saç ekim fiyatları konusunda farklılıklar meydana gelmesine neden olabilmektedir. Gerekli hususlar belirlendikten sonra fiyatlar konusunda net bilgilere ulaşılabilir.

Zekeriya Kul Saç Ekim Hizmeti ve Tedavi Ücretleri

İstanbul’da saç ekimi arayanlar için Zekeriya Kul’un kliniği hizmet vermektedir. İstanbul Şişli’de bulunan klinik hem yurt içi hem de yurt dışından gelen hastalar için tedavi sunmaktadır. Zekeriya Kul tarafından özel olarak geliştirilen cerrahi teknikler sayesinde saç ekim işlemleri yapılır. Hem saç ekimi hem de estetik operasyon alanında hizmet veren klinikte fiyatlar, kullanılan tekniklere ve saç açıklığına göre değişebilir.

Serdar Gökrem Saç Ekimi Teknikleri ve Fiyatları

Serdar Gökrem tarafından gerçekleştirilen saç ekim uygulamaları, yenilikçi ve teknolojik teknikler kapsamında yapılır. Saç ekiminde temel olarak FUE ve DIE teknikleri kullanılır. Ayrıca online şekilde saç ekimi konsültasyonu da yapılmaktadır. En ucuz saç ekim merkezi kapsamında yer alan klinikte fiyatlar kullanılan teknik ve saç açıklığına göre farklılık gösterebilir.

Duru Saç Ekim Merkezi ve Tedavi Ücretleri

Uygun fiyatlarla hizmet sunan bir diğer saç ekimi merkezi de Duru Saç Ekim Merkezi olarak bilinmektedir. Saç ekiminden önce saç analizi yapılır. Böylelikle saç ekimini gerektiren bir durum olup olmadığı detaylı bir şekilde anlaşılmış olur. Son teknolojik cihazlar ve hijyenik bir ortamda yapılan saç ekim işlemleri, saç ekiminde başarı oranını arttırmaktadır.

Saç ekim işlemlerinde FUE tekniği kullanılır. Ayrıca saç ekimine ek olarak saç mezoterapisi ve PRP gibi uygulamalar da yapılmaktadır. Gaziantep’de hizmet veren Duru Saç Ekim Merkezi; sakal, bıyık ve kaş konusunda da işlem yapmaktadır. Bu alanlarda da uygulamalardan faydalanmak isteyen kişiler ilgili merkeze gidebilmekte ve sunulan tedavi yöntemlerinden yararlanabilmektedir.

Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi ve Tedavi Ücretleri

Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi, en uygun saç ekim merkezleri arasında yer almakta ve pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Saç dökülme ve kellik sorunlarıyla karşı karşıya kalan kişiler merkeze başvurabilmekte ve hizmetlerden faydalanabilmektedir. Kocaeli’nde bulunan klinikte hijyenik bir ortam bulunur. Kullanılan teknik, saç açıklığı başta olmak üzere birçok kriter, saç ekim fiyatlarında da farklılıklar meydana gelmesine neden olur.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.