Erlamer Academy 10 Eylül 2020’de Botoks & Dolgu Kursu Düzenleyecek

07.08.2020
A+
A-
Erlamer Academy 10 Eylül 2020’de Botoks & Dolgu Kursu Düzenleyecek

Erlamer Academy tarafından düzenlenen, Uzm. Dr. Erçin Özüntürk tarafından verilecek olan Botulinum Toksini ve Dermal Dolgu Uygulamaları eğitimi 10 Eylül 2020 tarihinde İstanbul’da yapılacaktır.

Etkinlik Açıklaması: 

Botoks ve Dermal Dolgu Eğitimi  Dermatolog Dr. Erçin ÖZÜNTÜRK tarafından verilmektedir.
Botoks ve Dermal Dolgu  eğitimi 3 gün sürmektedir.
Üç gün boyunca devam eden eğitim, toplamda 19-21 saatlik bir zaman diliminde gerçekleştirilmektedir.

Bu eğitimi yalnızca; Tıp Hekimleri alabilmektedir.

Eğitimin 1. Gününde teorik eğitim verilmektedir.
Eğitimin 2. Gününde tüm katılımcılar canlı model üzerinde Botoks uygulaması yapmaktadır.
3.Günü ise tüm katılımcılar canlı model üzerinde Dolgu uygulaması yapmaktadır. Soru-cevap, ve sertifika teslimi şeklinde sonlandırılmaktadır.

*Her katılımcıya 1 canlı model verilmektedir.

Pandemi / Sosyal Mesafe kuralları gereği kontenjanlarımız sınırlandırılmıştır.

Kurs sonunda eğitim saatini ve konusunu dökümante eden TÜKAD (Türkiye Kozmetik Araştırmacıları Derneği)  onaylı katılım  belgesi  verilir.

Bu program Sağlık Bakanlığı onaylı olmayıp, mezuniyet sonrası eğitim programı kapsamında olup hekim olarak mevcut mesleki yetkilerinize ilave bir yetki kazandırmamaktadır.

Eğitim hakkında daha detaylı bilgi için, +90 212 706 38 96 no’lu telefondan Eğitim Sorumlumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca info@medicalacademycenter.com adresine yazarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Erlamer Academy Hakkında

Erlamer Academy (International Medical Health Trainings), Medikal Estetik sektörüne bilinçli ve deneyimli kişileri desteklemek adına ve
Uluslararası medikal eğitimler ve kongreler düzenlemek için Uzm. Dr. Erçin ÖZÜNTÜRK ve Akın BOŞNAK tarafından 2020 yılında İstanbul / Nişantaşı’nda kurulmuştur.

Erlamer Academy tarafından düzenlenen eğitimlerin sonunda verilen sertifikalar TÜKAD (Türkiye Kozmetik Araştırmacıları Derneği) onaylı olarak verilir. Erlamer Academy Tıp alanında Estetik ve Kozmetik uygulamalarının uluslararası yeniliklerini takip ederek hekim ve hekim yardımcılarını bu yönde özel olarak desteklemek adına kurulmuştur. Erlamer Academy tarafından düzenlenen eğitimler Türkçe ve İngilizce olarak verilmektedir, uluslararası katılımcılar sayesinde eğitime katılanlar uluslararası bir network kurmuş olmaktadırlar.

Erlamer Academy Saç ekimi kursu, Botulinum toksini ve Dermal dolgu kursu, PDO İp ile yüz germe kursu gibi bir çok eğitimi özel olarak düzenlemektedir. Bu tarz eğitimler özel olarak alınmakta olup katılımcıların becerilerini geliştirmek adına düzenlenmektedir.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. merve dedi ki:

  merhaba botox kursu hakkında bilgi almak istiyorum

  1. Gul dedi ki:

   Merhaba, botoks ve dolgu hakkinda bilgi almak istiyorum

 2. Mehtap dedi ki:

  Kurs ile ilgili bilgi almak istiyorum ve ücreti hakkında

  1. Mehmet Ali Çiçek dedi ki:

   Kurs ücreti ne kadar