Evde Fizik Tedavi Hizmeti Kolaylığı

10.01.2019
A+
A-

Sağlıklı ve mutlu bir yaşamı her insan fazlası ile hak ediyor.

Evde Fizik Tedavi Hizmeti Kolaylığı

Evde Fizik Tedavi İstanbul profesyonel kadrosu ile hastalarımızın sağlığına kavuşabilmesi için yer ve zaman farkı gözetmeden çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek ve sosyal yaşantısına devam etmesini sağlamak öncelikli hedefimizdir. Çalışmalarımızı tedaviye yönelik başarıyı en kısa sürede sağlamak için holistik bir yaklaşım çerçevesinde deneyimli fizyoterapistler, ostepati uzmanları, Psikonöroimmünoloji uzmanları, lenf ödem terapisti, podolog (ayak sağlığı uzmanı) ve diyetisyenler eşliğinde sürdürüyoruz. Bunun yansıması olarak her hastamıza özel olarak belirli bir program dahilinde almış olduğu ve alacağı tedavi yöntemleri için çizelgeler hazırlıyoruz ve tedaviyi buna göre şekillendiriyoruz.
Bu bağlamda yüksek verimlilik ve sürdürülebilir bir yaşam kalitesini azami ölçüde yakalayarak hastalarımızı içerisinde bulundukları olumsuz koşullardan bir an önce kurtarmak ve yaşantısını devam ettirebilmesini sağlamak bizim için en büyük mutluluk kaynağı.

Bunun yanı sıra hastalarımız ile kurmuş olduğumuz empati sayesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecinde psikolojik açıdan üst düzeyde konsensüs sağlamış olmanın aynı zamanda hasta üzerindeki olumlu etkilerini görmek bile bizleri ayrıca sevindirmekte ve yapmış olduğumuz işin ne kadar önemli bir hizmet olduğunu hatırlatmaktadır.

Ayrıca tedavi ve rehabilitasyon sürecinde etik yaklaşım çerçevesinde sunmuş olduğumuz konforlu ve ileri teknoloji ürünlerinin yanı sıra son derece hijyenik koşullarda gerçekleşmesi hastalarımızın bizi tercih etmelerindeki sebeplerin başında gelmektedir. Gerektiği noktada modern cihazlar kullanılarak devam eden fizik tedavi ve rehabilitasyon, mevcut sağlık sorununun çözümünde maksimum düzeyde yanıt alınmasını sağlamaktadır.

Hangi sorunla karşılaşmış olursanız olun Evde Fizik Tedavi İstanbul ekibimizin yenilikçi uzman kadrosunun güler yüzlü ve samimi duygularla yanınızda olduğunu lütfen unutmayın.
Her insan bizim için büyük bir değer ifade ediyor.

http://www.evdefiziktedaviistanbul.com/

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.