FUE Saç Ekimi Eğitimi 26 Mayıs’ta İstanbul’da Düzenlenecek

12.05.2021
A+
A-

Amerika Merkezli, Medical Academy Center ® Uluslararası Tıp Akademisi tarafından düzenlenecek olan FUE Saç Ekimi Eğitimi Dr. Kürşat Yalvaç tarafından sunulacaktır.

FUE Saç Ekimi Eğitimi 26 Mayıs’ta İstanbul’da Düzenlenecek

Medical Academy Center ® Hakkında

Medical Academy Center ®, tüm ülkelerden sağlık profesyonellerinin uzman eğitmenlerle bir araya geldiği ve eğitimlerle deneyim kazandıkları sağlık eğitimleri ve seminerleri düzenlemektedir. Hekimler ve diğer sağlık profesyonelleri, uluslararası arenadaki deneyimlerini Medical Academy Center ® sertifikası ile belgeleyerek ve kariyerlerine prestij katarak sektörde her zaman bir adım öndedir.

Saç Ekimi Kursu

Medical Academy Center®;

Saç Ekimi operasyonu bir ekip çalışmasıdır, dünyanın her yerinden katılımcılarımız ile saç ekimi operasyonu hakkında teorik ve pratik uygulama eğitimi alarak saç ekimini baştan sona öğreneceksiniz. Bu eğitim, saç ekimi hakkında bilgi edinmek isteyen sağlık çalışanları için oluşturulmuştur. Sağlık personeli olmayanlar katılamaz. Eğitim içeriğinde canlı uygulama ile pratik yapılarak katılımcının el beceresinin geliştirilmesine yardımcı olunulur, eğitimlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilir. Eğitim toplamda 4 gündür. Sabah 09: 30’da başlar, akşam 17: 00’de biter. Eğitimin sonunda Uluslararası geçerli özel sertifika verilir.

Kurs Programı

1. Gün Teorik Anlatım (10:00 – 17:00)
2. Gün Pratik Uygulama (10:00 – 17:00)
3. Gün Hasta Takibi ve Sertifika Günü (10:00 – 17:00)
4. Gün Pratik Uygulama (10:00 – 17:00) (Opsiyonel)

Kimler Katılabilir?

Tıp Hekimleri
Hemşireler
Anestezi Teknikerleri
Paramedikler
Acil Tıp Teknisyenleri
ve diğer ameliyathaneye uygun sağlık personelleri katılım sağlayabilirler.

Saç Ekimi Teknisyenliği Nedir? Nasıl Yapılır?

Saç ekimi teknisyenliği, hekimlerin ekibinde yer alan sağlık personellerine denilmektedir. Saç ekimi kursu, uzman kişiler tarafından eğitim almak, saç ekim operasyonlarında işlemi uygulayan doktora yardım ederek saç ekim uygulamalarında çalışmak isteyen sağlık personellerine verilen kurstur. Saç ekimi kursu, doktor, hemşireler ve sağlık personellerinin katılabileceği bir kurstur. Kurs bitiminden sonra, kursa katılan kişilere uluslararası geçerliliğe sahip saç ekim eğitim sertifikası verilmektedir. Yapılan bu eğitim, uygulamalı saç ekimi kursu olarak verilmektedir. Saç ekim operasyonlarını gerçekleştirebilen kişiler, plastik cerrahi uzmanı ve dermatoloji uzmanlarıdır, saç ekimi teknisyenliği yapan kişiler uygulama sırasında uygulamayı yapan doktora yardımcı olarak görev yaparlar.

Kayıt ve Detaylı Bilgi

https://medicalacademycenter.com adresinden detaylı bilgiye ulaşabilir ve kaydınızı yapabilirsiniz.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Seyfedin dedi ki:

  Good evening. Do you have hair transplant training for doctors?

  1. Este Magazin dedi ki:

   Yes, Hair Transplant Course is for physicians and healthcare professionals.
   for details you can visit this website:
   https://medicalacademycenter.com/