Op. Dr. Adil Aydemir meme kanseri cerrahisindeki son gelişmeleri paylaştı

09.04.2019
A+
A-

Özel Esentepe Hastanesi Meme Kliniği’nden Op. Dr. Adil Aydemir, Uludağ Üniversitesi’nde düzenlenen “Meme Kanseri Onko-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kursu’nda, konuşmacı olarak yer aldı. Dr. Aydemir, Neoadjuvan Kemoterapi Sonrası Mastektomi ve Onkoplastik Cerrahi Prensipleri” konulu sunumuyla, meme kanseri cerrahisindeki son teknikler ve gelişmelerle ilgili bilgiler paylaştı.

Op. Dr. Adil Aydemir meme kanseri cerrahisindeki son gelişmeleri paylaştı

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nın ortak girişimi ile Meme Kanseri Onko-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kursu düzenlendi.

Uludağ Üniversitesi’nde düzenlenen kursta, meme onarımındaki en son güncel bilgiler konuşuldu.

05 – 07 Nisan 2019 tarihinde, Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, meme kanseri cerrahisi alanında çalışan hekimler bir araya geldi.

Güncel teknikler konuşuldu

Özel Esentepe Hastanesi Meme Kliniği’nden Op. Dr. Adil Aydemir de etkinlikte, “Neoadjuvan Kemoterapi Sonrası Mastektomi ve Onkoplastik Cerrahi Prensipleri” konulu sunum yaparak, meme kanseri cerrahisiyle ilgili güncel teknikleri ve gelişmeleri meslektaşlarıyla paylaştı.

İnteraktif şekilde gerçekleşen toplantıda, meme cerrahisi hekimleri güncel tekniklerle ilgili fikir alışverişi yapma fırsatı buldu.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.