Robotik Saç Ekimi Yaptıranlar

24.07.2022
A+
A-
Robotik Saç Ekimi Yaptıranlar

Robotik saç ekimi yaptıranlar uygulamanın öncesi ve sonrasında yaşadıkları rahatlık ile memnuniyetlerini dile getiren açıklamalar yapmaktadır. Robotik saç ekimi uygulaması, FUE saç ekimi tekniklerinin bir çeşididir. Bu uygulamada, saç ekimi için kullanılacak olan sağlıklı saç kökleri, robotik cihazlar kullanılarak özenle toplanır.

Son dönemlerde saç ekimi dendiğinde akla ilk gelen yöntemler arasında robotik saç ekimi uygulamaları da yer alır. Robotik saç ekimi yaptıranlar yaşadıkları deneyimleri internet ortamında yorum sitelerinde diğer hastalar ile paylaşarak onlara tedavi hakkında önemli bilgilerin aktarılmasını sağlar.

Robotik Saç Ekimi Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Robotik saç ekimi uygulamalarına dair bilinmesi gereken önemli detaylar şu şekildedir;

  • Robotik saç ekimi uygulamaları robot cihazlar eşliğinde tek tek işlem bölgesine uygulanır.
  • Saç ekim uygulamaları arasında en fazla tercih edilen yöntemler arasındadır.
  • Robotik saç ekim uygulamalarında işlem sırasında meydana gelecek hata payı minimum seviyededir.
  • Bu uygulama iz bırakmadan bıçaksız olarak gerçekleşmesi nedeni ile hastalara güven verir.
  • Robotik saç ekimi yaptıranlar genelde bölgesel saç dökülmesi yaşayan hastalardır. Bununla birlikte yoğun saç dökülmesi sorunu yaşayan hastalar için de uygun lan bir tedavi yöntemidir.
  • Bu yöntemde baş bölgesinde komple bir kellik söz konusu değilse öncelikli olarak toplanacak greftler ense bölgesinden tercih edilir.
  • Robotik yöntemle ile gerçekleştirilen saç ekimi uygulamaları çoğu durumda tek seansta tamamlanır. İhtiyaca göre seansın süreleri değişmektedir.
  • Robotik saç ekim uygulamalarında iyileşme süresi oldukça kısadır. Herhangi bir komplikasyon olmadığı durumlarda hasta günlük hayatına kısa sürede geri dönebilir.
  • Robotik saç ekim uygulamaları, geçmişinde ciddi bir sağlık problemi bulunan hastalar için uygun değildir. Bu durum, hastanın vereceği kan ile yapılacak olan tetkiklerin ardından daha iyi netlik kazanır.
  • Robotik yöntem ile uygulanan saç ekimi diğer yöntemlere göre fiyat olarak biraz daha yüksektir.

Robotik Saç Ekimi Yaptıranlar

Robotik saç ekimi yaptıranlar ve robotik saç ekimi yorumları gibi konular, uygulama öncesinde aklınızdaki bütün soru işaretlerine çözüm bulmanızı sağlar. Uygulama öncesi robotik saç ekimi yaptıranlar ile iletişime geçerek hem merkezler hakkında hem de uygulama yöntemi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Ali Ramazanoğlu
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.