Rüyada Abajur Bakmak

23.02.2021
A+
A-
Rüyada Abajur Bakmak

Rüyada Abajur ile ilgili her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey bakmak uğurlu bir Rüyadır. Bu rüya yakın gelecekte bir işten maddesel bir gelir sağlanacağını belirtir. Rüyada beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, mor, siyah, pembe yada ayaklı bir abajur bakmak, yararlı bir işe başlamaya, geliri önceden aşina ve kesin olan işleri yorulur. Rüyada abajur, o anda bilmediğiniz, daha sonra ortaya çıkabilecek bir işten bedensel kazanç sağlamak anlamına da kazanç. Rüyada abajur tutuşmak iyi habere, abajur edinmek iyiliğe, abajur takmak faydalı işlere, abajur lamba yorumu ise maddesel kazanç anlamına gelir.

Rüyada abajur yakmak

Rüyada Abajur yaktığını bakmak iyi bir haber olarak sözcük grubu edilmiştir. Abajuru kendi yakan birey bir fırsatı değerlendirecek demektir. Ayrıca abajur yaktığını gören muvaffakiyete, izzet ve zafere ulaşır.

Rüyada abajur almak

Rüyada abajur elde etmek, çoğu kimse için yardımsever olabilecek bir işe başlayacağınıza ve herkese iyilik edeceğinize işarettir. Bekar birinin abajur alması üzel, şerefli ve ahlâk-ı hasene sahibesi biriyle evlenmeye alamettir.

Rüyada abajur takmak: Rüyada Abajur takmak oluşturacağı işten başkalarının yararlanmalarına müsade verilmeyeceğine işarettir.

Rüyada abajur lamba bakmak:Rüyada her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddesel bir kazanç sağlanacağını belirtir.

Rüyada abajur satın elde etmek

Rüyada Abajur faydalı bir işe başlamaya, geliri evvelden bilinen ve muhakkak olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha sonra ortaya çıkabilecek bir işten gelir sağlamak anlamına gelir.

Rüyada abajur hediye almak

Hayırlı bir habere işarettir. Rüyada Abajur iyi haberdir. Abajuru kendi yakan kişi bir fırsatı değerlendirecek demektir. Bekar birinin rüyada beyaz abajur görmesi evleneceğine işarettir.

Rüyada pembe abajur görmek: Rüyada pembe abajur görmek te iyiye yorulduğu gibi mehtaplı geceler yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada abajur kırılması

Seyahat etmeye veya yolculukla cümle parçası edilir, bıkkınlık ve üzüntünün gitmesine yorulur. Bazı tabirciler abajurun kırılmasını bir şeyi arzu edip de ona kavuşamamak olarak yorumlamışlardır.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.