Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

23.02.2021
A+
A-
Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kılmak endişe ve kederden kurtulmaktır. Rüyada abdest alıp namaz kıldığını gören kişi üzüntü ve kederden kurtulur.

Tüccar olan kimsenin rüyada abdestsiz namaz kıldığını görmesi, sermayesi olmadan mal kazanacağına sinyâl eder. Bütünleyici başlık için bakınız rüyada abdest edinmek.)

Abdest, hataları temizleyen ibadetlerdendir. Abdest alarak namaz kılmak dini inancınızın sağlamlığına cümle parçası edilir. Rüyada abdest alarak namaz kılmak murada ermeye işarettir. Sevince ve hayra delâlet eder. Bu rüyayı gören birey hasta ise şifa bulur, günahkâr ise pişmanlık eder, iyilik tarafı artar, her türlü saadete nail olur.

İmam Nablusî buyuruyor ancak: – Rüyada abdesti var iken baştan abdest aldığını görmek, rahmet üzerine rahmete, nimet üzerine nimete delâlet eder.

Yine rüyada soğuk bir mahzende abdest aldığını veya gusül yaptığını gören kimse, zayi ettiği şeyini bulur. Namaz kıldığını görse, keder ve üzüntüden halâs olur ve gamdan kurtulur. Rüyada abdest alıp namaza kıldığını gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur.

Rüyada namaz kılmak için abdest alan kimse için, korktuğu şeylerden güvencede olur. Abdest alıp namaza başladığını görebilen, üzüntü ve kederden kurtulup Allah’a şükreder.

Rüyada temiz su ile abdest alıp namaz kılmak rüyayı gören kişi karamsar ve üzüntülüyse üzüntüden kurtulur. Borcu varsa borcunu öder. Hastaysa şifa bulur. Günahkarsa pişmanlık eder. Saf su ile abdest alıp namaz kılmak şanslı rüyalardandır.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.