Rüyada Abinin Eşini Görmek

23.02.2021
A+
A-
Rüyada Abinin Eşini Görmek

Rüyada abinin eşini bakmak, kırgınlıkların bitmesi ve küslüğün son bulmasına yorulurken eski eşini görmekse akrabalar arasındaki husumetin bitmesine yorumlanır. Abinin eski eşinin görülmesi aile içindeki birlik beraberliğin sağlanmasına kötüye işaret eder.

1- Rüyada Abinin Eşini Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada görülen abinin karısını görülmesi insanlar aralarında saygıdeğer bir kişi olacağınıza yorumlanır. Dost meclislerinde sözü dinlenen nasihatine yük verilen birey anlamına kazanç. Abinin hanımı rüyası uğurlu bir rüya olup çoğu yerden ağız dalaşı ve tenkit almanıza rağmen maddesel yönden elinize geçecek rızka delalet eder.

2- Rüyada Abinin Eşini Gebe Görmek

Rüyasında abisinin eşini gebe olarak görülmesi; o kişinin karnının büyüklüğü oranında ele geçecek olan mala veya dünya nimetlerine sahip olmaya yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin malının artacağına aynı zamanda hayırlı olan bu rüya bereket ve zenginlik içinde hayır ve menfaate delalet eder.

3- Rüyada Abinin Eşini Dövmek

Abinin eşini dövdüğünü bakmak tartışmalardan daha sonra gelecek olan iyiliklere işarettir. Abinin eşini dayak atmak, döven vasıtasıyla dövülenin duyacağı bir sevindirici ve hayırlı bir habere alamet eder. Ara Sıra de son huzursuz zamanları ifade etmektedir. Rüya sahibinin, bir kimsenin derdine, sorununa çare bulmaya işarettir. Dövülenin ise geleceği parlaktır ve kişinin hayatta ilerleyeceğine işaret eder.

4- Rüyada Abinin Eski Eşini Görmek

Bir armağan alacağınıza işaretle kötüye işaret etmektedir. bununla birlikte rüyayı görebilen kimsenin geçmişine olan bağlılığına tabir edilir. Esenlik bulmaya yorulan rüya bununla beraber eski bir sorunun her tarafta gündeme geleceğine ve çözüm bulgu noktasında çalışma yapılacağını sinyâl eder.

5- Rüyanda Abinin Eşini Aldattığını Görmek

Mücadele etmeniz gereken insanlara ile karşılaşacağınız zorlukları açıklama eder. Yahut içinde bulunduğunuz tedirgin bir durumdan bir dostunuz aracılığıyla kurtulacağınıza delalet eder. Bazı defa de bu rüya dost çevrenizi tekrardan gözden geçirmeniz gerektiğini belirtir.

6- Rüyada Abinin Eşinin Öldüğünü Görmek

Zarardan kurtulmaya kötüye işaret etmektedir. Bazen de bu rüya, o kimsenin gezi yapmasına işarettir. Belki yolcuysa eğer ailesinin yanına dönmesine kötüye işaret eder.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.