Rüyada Abiye Bakmak

26.02.2021
A+
A-
Rüyada Abiye Bakmak

Rüyada abiye bakmak izzete, şerefe, dünyaca İyiliğe, açlık ve isteklere nail olmaya yorulur. Rüyada abiye zengin, fakir için hayır demektir. Rüyasında abiye elbise gören için süs ve bezeğe, ilim ehli bayan için takva ve mertebeye işarettir. İşlemeli abiye, bir yerden dünyalık gelmesi anlamına gelir.

Kırmızı ya da fuşya abiye görülmesi hayra, bu abiyeyi biriktirmek yahut saklamak mülk elde etmeye anlatım tarzı olunur. Gelinlik abiye gören sevinç ve neşeye kavuşur. Hane halkı için bolluğa, genç kız için kısmetinin açılacağına yorulur.

Rüyada pembe abiye görmek iyimserliğe yorulur. Rüyayı gören kişinin yapacağı çaba sonucunda hedefine varacağını açıklama eder.

Rüyada mavi renk abiye mavi renk abiye umut, açık yüreklilik, aşk manalarını taşır. Turkuvaz mavi renk abiye; aşık olmaya, bebek mavisi abiye; samimiyete, adi mavi renk abiye umutlara muhabere eder.

Rüyada lacivert abiye kıyafet bakmak Lacivert abiye görülmesi sizin devlete ait bir görüşme için davet edileceğinize işaret eder. Ara Sıra de bu rüya yeni arkadaşlıklar edinmeye ve ağırbaşlı bir hayat yaşamayı tercih ettiğinize kötüye işaret eder.

Kırmızı abiye Her ne dek kavga olarak deyiş edilse de rüyada kırmızı abiye; aşka ve sevdaya delalet eder. Bekar kimse için mesut olacağı bir delikanlıya yorulur. Romantizmi simgeler. Mutlu bir hayat anlamına da gelebilmektedir.

Turuncu renk abiye Rüyada görülen turuncu renkteki abiye cömertliğe, atılganlığa, adalete, amirliğe, işte başarıya, evdeki mutluluğa, canlılık ve dürüstlüğe yorumlanır.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.