Rüyada Abiye Giymek

26.02.2021
A+
A-
Rüyada Abiye Giymek

Rüyada abiye giymek göz alıcılık, alımlılık, sevinç ve sürür ile tabir olunur. Zira abiye, kadınların özel gün ve gecelerde, giydikleri kıyafet demektir. Genç bir kızın rüyada beyaz abiye giymesi, ivedi zamanda kısmetinin çıkacağına iyi ve varlıklı bir delikanlıyla evleneceğine delalet eder. Rüyasında kısa abiye elbise giyen rüya sahibinin, herkesin dikkatini çeken, beğenilen, güzel ve alımlı bir bayan anlamına kazanç.

Rüyada siyah abiye elbisesi insanı muhafaza edecek şeyler demektir. Rüyasında yeşil abiye elbiseler giyen kişi, hoş ve nezih ortamlara katılacağına yorumlanır. Rüyada abiye giymenin rüyanda görülme şekil ve durumuna kadar 13 farklı manâ ve yorumu okuyun:

Rüyada mavi, gri, siyah, kırmızı, gri Abiye Giymek.Rüyada mavi, gri, siyah, kırmızı, gri rengi her ne olursa olsun Abiye Giymek hayırlara yorumlanır.

1- Rüyada Pierre Cardin Abiye giymek

Söz, nişan, düğün abiyesi denince birincil akla gelen Pierre Cardin abiye modelinden giyilmesi iyimser ve cana yakın biri olduğunuzu gösterir. aynı zamanda reel hayatta çok özel biri olduğunuzu gösterir. Artı enerjiniz doğru gittiğiniz her ortamda kendinizin özel bir kişi olduğunu hissettirdiğinizin işaretidir. Hem abiye dikmek zengin ve gösterişli bir hayatın sizi beklediğini, hayatınızın sevinç ve neşe içinde geçeceğini belirtir.

2- Işıltılı, Parlak ve Canlı Renkli Abiyeler Giyilmesi

Rüyada ışıltılı abiye giymek, yaşama sevincine, önüne çıkacak güzel fırsatlara işaret eder. Parlak renkteki canlı, cıvıl cıvıl parlayan renkli abiyeler giydiğini görebilen rüya sahibinin kendi işindeki üzüntü, gam, üzüntü ve dertlerden kurtulmasına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürmesine kötüye işaret eder.

3- Lekeli Abiye Giymek

Kişi rüyasında benekli abiye giymesi endişe ve kedere, ümitsizliğe, kirli paslı abiyelerden giymekse, günaha delâlet eder. Rüyanızda abiye elbisenizin herhangi bir uygun leke olduğunu görmeniz; hakkınızda birtakım dedikoduların yapıldığına alamet eder.

4- Rüyada Nişan veya Nikah Abiye Giymek

Zengin kimselerle tanışmaya ve onlardan gelecek menfaate kötüye işaret eder. Şık giyindiğinizin işaretedir. Bu rüya benzer anlamda laf vermekle ilgilidir. Rüyada nişan abiyesi giyilmesi yüksek bir makama ve kadrini yüceltecek bir şöhrete erişmeye alamettir.

5- Yıpranmış Abiye Giyilmesi

Rüyasında abiye elbise gören ve yıpranmış yırtık abiye olması bezginlik ve karamsarlığa dalalet eder. Bazen de bu rüya sahibinin endişesine kötüye işaret eder.

6- Rüyada Uzun Abiye

Rüyayı görebilen birey uzun ve güzel bir ömre sahip olur. Kısa abiye giyilmesi, yakın zamanda gelecek kısmete yorulur. Rüyada görülen uzun abiye uzun ve hoş bir hayata işaretle delalet etmektedir.

7- Rüyada Kırmızı Abiye Giymek

Rüyada abiye giyen birey zor ve kudrete, kırmızı abiye ise uzun zamandır beklenen istikbalin parlaklığına ve bahtın açıklığına delalet eder. Rüyada kırmızı renkte elbise, kırmızı abiye giymek kırmızı rengin alametine binaen rüya sahibinin sevincini, mutluluğunu ve neşesinin işaretidir.

8- Büyük Vücut Abiye Giymek

Gerçek yaşamda şık giyinen biri olduğunuza kötüye işaret eder. Hayatın keyfini çıkaracak fırsatların sizi beklediğine tabir olunur.

9- Rüyada Pembe Abiye Giymek

Kırmızı abiye yorumuna pozitif olarak feraha, sevince nail olmaya sinyâl eder.

10- Mezuniyet Abiyesi Giymek

Rüyada abiye bakmak rüya yorumcularına tarafından eskiyi özlemle yorumlanır. Yeni yaşamda da canını sıkan şeylerden kurtulacağın günlerin yakın olduğunu sinyâl eder. Size coşku yaşatacak müjdeli haber ve sürprizlere yorulur.

11- Rüyada Abiye Giyen İnsanlar Görmek

Rüyada siyah abiye giymiş millet görmek, halk müziği arasında saygın bir karakter olmakla birlikte haysiyet, kuvvet, nüfuz, kuvvete ve bununla birlikte insanlara faydası dokunan bir kimse demektir. Bir kimse rüyada insanların üstünde yeşil abiye giydiklerini görmesi, o kimsenin uzun zamandır beklediği bir dileğinin gerçekleşmesine delalet eder.

12- Rüyada Başkasının Abiye Giydiğini Görmek

Kişi rüyasında başkalarının abiye giydiğini görmesi rüya sahibinin abiye elbisesinin kıymeti, asalet ve yeniliği nispetince erişeceği devlete ve saadete işarettir.

13- Rüyada Siyah Uzun Abiye Giymek

Rüyada siyah abiye elbisesi, insanı koruyan şeyler anlamına kazanç. Giyilmiş siyah uzun abiye, rüya sahibinin kendi işindeki üzüntüsünden kurtulmasına işarettir. Siyah abiye giymek, sebata da göze çarpan etmektedir.

Genel olarak rüyada mor, gri, pembe, kırmızı, siyah, beyaz, mavi abiye giymek yoksa herhangi bir renkte abiye elbise giyilmesiyle ilgili rüyalar hayırlıdır. Renkli mavi abiye neşe, yakında olacak olan mutlu günler, rahatlık, ve hoş günler anlamına kazanç.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.