Rüyada Ablukaya Içerlemek

24.02.2021
A+
A-
Rüyada Ablukaya Içerlemek

Rüyada abluka altına içerlemek; yani muhasara görmek, kuşatılmak, can sıkıcı haberdir. Rüyada kuşatma aşağı kalmak yani kendi oturduğu meskenin düşmanlar kadar ablukaya aldığını görmek, hiç beklenmeyen bir yerden yardım ve para elde edeceğine delâlet eder.

Etrafındaki ablukayı yararak bundan kurtulduğunu görmek, işinde ve ticaretinde ilerleyerek para galip gelmek için hiçbir engeli kalmadığına işarettir. Bir sevdiği kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden yardım beklendiğini bakmak, finansal durumu bozuk bir kimsenin ondan borç para isteyeceğine delildir.

Rüyada abluka altına içerlemek; Etrafının kuşatılarak ablukaya alındığını görmek, düşmanları tarafından işine sekte vurulacağına ve rakipleri yüzünden büyük zararlara uğrayacağına kötüye işaret eder.

Rüyada kuşatma altına elde etmek; Bir kavmi kuşatma altına aldığını, üzerlerine mermiler attığını görebilen; bir toplulukla tartışır. Attığı mermiler isabet kaydederse, ağız dalaşı esnasında söylediği sözler tesirli olur. Kuşatma altındaki insanlara yüksekten mermi attığını gören, tartıştığı kişilere üstün gelir.

Ateşin çevrenizi kuşattığını görmek; ateş miktarınca haram mülk elde edeceğinize ifade edilir. Aydınlığın sizi kuşattığını görmek; Kayda Değer bir şahsiyetten ilmi ve dini konularda veri alacağınıza ifade edilir. Melekler tarafından kuşatılmak; huzura işarettir.

Rüyada periler tarafından kuşatma altına gücenmek; iki sevgili aralarında çekimser kalacağınıza ve hangisini seçim etmeniz gerektiği konusunda zorlanacağınıza yorumlanır.

Rüyada abluka aşağı kalmak: Kendini abluka aşağı görebilen, sıkıntıya düşer. Bir çember içinde kalır. Ablukayı kolayca yarmak; iyidir. Ama bu esnada müşkülat çektiğini, zorluklarla karşılaştığını görmek iyi değildir. Hisarda savaş aletlerinden birini arayıp bulamayan kuvvetini kaybeder. Olur Ya aradığı silahı bulursa başarı kazanır.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.