Rüyada Anıt Bakmak

23.02.2021
A+
A-
Rüyada Anıt Bakmak

Rüyada abide bakmak; şark cihetine, sefere, uzun sürecek bir yolculuğa, geçmişiyle övünmeye, kazanca ve devletle yapılacak işe işarettir. Kişinin rüyasında tarihi abide görmesi, uzun sürecek bir yolculuk ve seyahatte ya da resmi bir işinin istediği şekilde neticeleneceğine yorumlanır.

Aynı zamanda anıt uğurlu bir çocuğu olacağı anlamına kazanç. Rüyada görülen anıt tarihi bir eser ise başarılı ve daimi işler yapacağına muhabere eder. Rüyada abide gezi, iltifat, kazanç ve seyahat demektir.

Rüyada abide görülmesi, yolculuk ve kişinin geçmişiyle övünmeyle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında anıtın üzerine çıktığını görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında abide olan yerleri ziyaret ettiğini görmesi; mutlu bir hayata kavuşacağına dikkat çekici eder.

Rüyada Anıt Görmek

Rüyada Abide, tarihi bir kalıntı ise, kendisi ileride adı unutulmayacak bir birey olarak memleketinde ad yapar ve meşhur biri olur. Bir diğer rivayete tarafından de: Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delildir.

Bu rüyayı gören bununla beraber uzun zamandır beklediği bir işinin arzusuna tarafından netileneceği biçiminde yorumlanır. Bu rüya hayırlı bir çocuğun olacağına da işarettir.

Rüyada daha önce hiç görmediği, hiç bilmediği bir abide bakmak uzun bir yolculuğa, seyahate sinyâl eder. Rüyanızda kayda değer evvelden tanıdık abideleri bakmak ise fazla parlak iş teklifleriyle karşılaşacağınıza ve başarı üstüne başarı göstereceğiniz anlamına kazanç.

Bilinen bir abideyi bakmak geçmişiyle öğünmeye, daha önce görmediği abideyi görmek seyahate, abidenin onarıldığını bakmak batıl şeylerin rağbet bulmasına, abidenin mevcut halinin tahribata uğraması meydana gelecek değişikliklere yorumlanır.

Anıt bahtı açık rüyalardandır, iyiye yorulur, kısmettir. Abidenin karşı durmak kısmetli bir sürece girmeye tabir edilir. Abideye bakmak fazla önemli birinden gelecek yardıma işarettir. Rüyasında tarihi bir anıt görebilen, uzun sürecek bir seyahate çıkmasına yorumlanır.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.