Rüyada Babayla Tartışmak

26.02.2021
A+
A-
Rüyada Babayla Tartışmak

Rüyada babayla tartışmak aile içindeki sıkıntıya, güçlüğe, tedirginliğe, başarısızlığa, fiziksel kayba, zahmete, hasar ve ziyana yorumlanır. Babayla kavga; benzeşen, arkadaş ve akrabalar hakkında karamsar almak anlamına gelir. Rüyada baba ile ağız dalaşı ettiğini bakmak iyi değildir. Konut içindeki bir bezginlik ve müşkülatın varlığını dikkat çekici eder. Eğer baba ölmüşse bu rüya evladın babasına olan düşkünlüğünü gösterir.

Rüyasında kendisini babasıyla atışma yahut çaba edip dargın bir şekilde görebilen kimse, bulunduğu ortamda yaşayacağı otorite sorunlarını açıklama eder. Rüya sahibinin ailede laf geçirme konusunda sıkıntılar yaşadığına yorumlanmaktadır.

Rüyada babayla tartışmak, bununla beraber hırs ve gücün simgesi olduğu da bilinmektedir. Babanızın sizinle kavgalı bir şekilde sert bir dille konuşuyorsa, onun size karşı sevgi ve şefkatinin devam ettiğine yorumlanır.

Bu rüyayı görenin babası ölmüşse fakirlere onun ruhunun şad olması için sadaka vermesi gerekiyor. Eğer yaşıyorsa gönlünü almalı, arayıp sormak gerektiğine dikkat çekici edilmektedir. Hem, iyilik yapmaya ve hayır işlemeye devam etmeniz gerektiğini bildirir.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.