Rüyada Bahçe Sulamak

24.02.2021
A+
A-
Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada hortumla bahçe sulamak dünya ve öbür dünya mutluluğuna, duvarla cepheli yeşil bahçenin sulanması, dindar ve mutlu bir Aileye yorumlanır. Bahçe sulamak dünyaca zinde olmak demektir. Bahçe sulanması, dünya nimetlerinden istifadeye, gönül zenginliğine, sevap kazanmaya, amaç ve amel güzelliğine delalet eder.

1- Rüyada Bahçe Sulamanın Yorumu ve Anlamı

Rüyada tarla, bahçe, bostan ve tahvil suladığını gören kimse, bereket refah ve berekete erişir. Bahçede görülen sur veya çit kişinin din ve dünyaca zinde olmasına işarettir. Bahçe duvarı devlete, ağaçlar ve diğer bitki örtüsü bu devletin ileri gelen memurlarına işarettir. Bahçe içindeki ağaçlar akrabaların işaretidir.

Bir kimsenin rüyasında konut bahçesini sulaması evlada, mala ve mutluluğa, herkes için hayra yorulur. Daha hayatın başında iken yorulmadan başarıya ulaşmaya sinyâl etmektedir.

2- Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak

Bazı rüya yorumcularına tarafından, bahçesini hortumla suladığını görebilen kimse, layıksa büyük bir makama gelir ve halktan üstünlük sağlar. Kişinin kendi bahçesini hortumla sularken görmesi; o kişinin sıhhatinin iyiliğine, sevgi ve mutluluğu yakalamış olacağına yorumlanır. Rüyanızda bahçenizi anafor ile suladığınızı görmeniz; yaşlandığınız süre kendinizi ferah ve bereket içinde ve sizi seven ahbaplarını ile birlikte bir yaşam geçireceğinize yorumlanmaktadır.

3- Rüyanda Kovayla yada Fıskiye ile Bahçe Sulanması

Rüyanızda kovayla bahçe sulanması engebeli bir süreçten sonra ele geçecek rızkı ve aile halkı için yaşanacak mutlu gelişmeleri göze çarpan etmektedir. Bazı tabircilere göre rüyada fıskiye ile bahçe sulamak yüksek bir mertebeye erişmeye delalet eder.

Kişinin rüyasında bir bahçeyi kovayla suladığını görmesi; o kişinin arzusuna kavuşabilmek için fazla çalışması gerektiğine yorumlanmaktadır.

4- Rüyada Yeşil Bahçe Sulamak

Evinizin bahçesini yemyeşil şekilde görülmesi ve bir şeyler ekip sulanması bir eve sahip olacağınıza işaretle anlatım tarzı edilir. Bir kimsenin rüyasında yemyeşil çiçeklerle bezenmiş bir bahçe sulaması; o kimsenin muradına ereceğine ve hoş bir meşgalesi olacağına delalet eder.

5- Rüyanda Ekili Bahçeyi Sulamak

Bolluk ve bolluk demektir. Ekili bir bahçe suladığını gören rüya sahibi, hidayete erer. Içten yola yönelir. Bazıları demişlerdir ama: İçindeki ekinlerin ve bitkilerin cinslerini tanıdığı, kendine ait bir bahçeyi suladığını görenin dini ve itikadı sağlam olur. Rüyada başka birine ait bir bahçe sulamak, dindar insanlarla dost olmaya kötüye işaret eder.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.