Rüyada cacık görmek ne kavrayış kazanç? Cacık görmek ne demek!

24.02.2021
A+
A-
Rüyada cacık görmek ne kavrayış kazanç? Cacık görmek ne demek!

Cacık; sulandırılmış yoğurt içine hıyar doğranarak yapılan, sarımsak ve nane, eklenebilen, iştah açıcı bir yiyecektir. Rüyada cacık görmek; hayır ve bereket anlamına gelmektedir. Rızık ve üstünlük ile tabir olunur. Rüyasında cacığı içen, rızık ve menfaate kavuşur. Rüya sahibinin yardımcı ve iyilik sever biri olduğunun işaretidir. Rüyada cacık görmek, helâl mala ve güzel geçime delâlet eder ve rüya sahibi büyüklerin nezdinde izzet ve şerefe nail olur.

Rüyada cacık yemek

Bir kimsenin rüyada cacık yemesi, sultan yada devlet büyükleri tarafından ihtiram edilmeye, sevinç, ferahlık ve ceset sağlığına delâlet eder. Bir kap içinde ikram edilen cacığın yenilmesi didişme ve düşmanlık olmayan şerefli bir rızka işarettir. Bazan cacık içmek, kolay elde edilen rızka alâmettir.

Rüyada cacık elde etmek

Rüyada cacık elde etmek uzaktan bir haber işiteceğine; cacık satın almaksa, mükâfat alacağına ifade edilir. Rüyada cacık satın edinmek, berekte, nimete, servete, berekete erişmeye işarettir.

Rüyada salatalık cacık

Rüyada mevsiminde salatalık cacık görmek, rızık ve fayda ile tâbir olunur. Eşi hamile adamın rüyada cacık yediğini görmesi, doğacak çocuğun kız olacağına delâlet eder. Bazan da cacık, kolay elde edilen rızka alâmettir. Hasta bir kimsenin rüyada cacık yemesi, şifa bulmaya ve afiyete delâlet eder. Bazı defa de cacık bakmak, rızka delâlet eder.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.