Rüyada Çamaşır Yıkamak

24.02.2021
A+
A-
Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada elde çamaşır yıkayıp temizlemek, halkın meslek durumunun yolunda olduğuna yorumlanır. Çamaşır yıkayıp temizlemek günahlardan pişmanlık etmeye, iman güzelliğine işarettir. Rüyada çamaşır yıkanması insanları rahatsız eden durumları ortadan uyandırmak demektir. Çamaşır yıkayıp temizlemek bununla birlikte, itibar ve asalet demektir.

Bir kimsenin rüyasında siyah çamaşır yıkadığını görmesi; o kimsenin derin bir üzüntü içinde olduğuna ve bundan kurtulmaya çalıştığına delalet eder.

Rüyada çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak endişe, can sıkıntısı ve kederi ortadan kaldıran kimseye delalet eder. Rüyanızda birtakım renkli çamaşırlar yıkadığınızı görmeniz; büyük kederlere ve sıkıntılara maruz kalacağınıza işaret etmektedir. Elbise yıkamak tutumlu olacağınıza işaretle delalet etmektedir.

Rüyanızda yıkamış olduğunuz çamaşırı astığınızı görmeniz; başınızda dolaşmakta olan bir musibetten kurtulduğunuza ve selamete eriştiğinize delalet eder. Benekli çamaşır yıkamaksa fakirlikten kurtulmanın delilidir.

Birtakım beyaz çamaşırlar yıkadığınızı görmeniz; basit bir kırgınlığa ve üzüntüye yorumlanır. Rüyada leğende çamaşır yıkamak; keder ve üzüntülerden kurtulacağınıza sinyâl eder. Rüyanızda birtakım renkli çamaşırlar yıkadığınızı görmeniz; büyük kederlere ve sıkıntılara maruz kalacağınıza işaret etmektedir.

Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak, insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya işarettir. İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir işi yapmaya ve Aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.

Rüyada çamaşır yıkadığını görmek, büyük bir endişe içinde olduğunuza ve bundan kurtulmaya çalıştığınıza işarettir. Renkli çamaşırlar büyük kederlere ve sıkıntılara, beyaz çamaşırlar ise hafif kırgınlık ve üzüntüye delalet eder.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.