Rüyada Camide Abdest Elde Etmek

23.02.2021
A+
A-
Rüyada Camide Abdest Elde Etmek

Rüyada camide abdest elde etmek; güzelliğe, korunmaya, hayır ve iyiliğe delalettir. Rüyada Camide pak su ile bütün olarak abdest aldığını bakmak maksada kavuşmaktır. Camide alınan abdestin tamamlanmaması mevcut sıkıntıların bir zaman daha devam etmesi biçiminde anlatım tarzı edilir. Bütünleyici başlık için bakınız rüyada abdest elde etmek.)

Namaz kılmak gayesiyle camide abdest elde etmek korkudan belirli olmaya, Abdest alıp namaza durmak gam ve kederden kurtularak Allah’a hamt etmeye işarettir.

Rüyada Camide abdest üzerine abdest almak ziyadesiyle nurlanmaya ve parlak bir gönle kavuşmaya yorulmaktadır. Abdest suyundan içmek hayır ve iyiliğe, korkudan emin olmaya, hastalıktan kurtulmaya ve berekete delalet eder.

Rüyada abdest alınırken görülmesi, o kişinin o dönem yaşadığı fiziksel ve manevi sıkıntılarının ortadan kalkacağını belirtir. Abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağını açıklama eder.

Herhangi bir camide abdest alınması genelde ferahlamaya yorulur. İleri gelen kimselerin yanına ihtiyaçların karşılanmasına da deyiş edilir. Camide pak bir su ile abdest alınıyorsa amacına kavuşur.

Bir kimse rüyasında abdest almaya uygun (caiz) olan bir su ile abdest aldığı halde, ikinci bir defa daha abdest aldığını görse, o kimsenin gönlünün aydınlanacağına delalet eder. Çünkü abdest edinmek nurdur. Rüyasında pak bir su ile abdest aldığını görebilen kimse, isteklerine kavuşur, eğer abdestini tamamlayamazsa bu rüya aksine yorumlanır.

Rüyada camide tepe abdest i edinmek güzelliğe, Allahu Teâlâ Hazretleri tarafından korunacağına işarettir. Namaz kılarken aynı zamanda da abdest aldığını gören kimse, düşmanından kurtulur.

Rüyada camide abdest aldıktan daha sonra, eliyle avuçlayarak o abdest suyundan içtiğini bakmak, hayır ve hasenata, berekete, hastalıktan şifaya, korkudan kurtulmaya delalet eder. Saf bir su ile ve bitmiş olarak camide abdest aldığını görebilen, eğer bir üzüntüsü varsa, o üzüntüden kurtulur, borçlu ise borcunu öder, hasta ise iyileşir, günahkâr ise pişmanlık edip günahı affedilir. Eğer bir şeyden korkusu varsa, korkusu geçer.

Rüyada pak su ile tam olarak abdest aldığını gören kimsenin maksadına kavuşmasına, eğer abdestini tamamlamamışsa aksine göze çarpan eder. Rüyada camide abdest alıp namaza girdiğini gören kimse, endişe ve kederden kurtulur.

Rüyada camide abdest edinmek, rüyayı görebilen kişinin olmasını istediği hayallerinin gerçekleşmesi anlamına gelmektedir. Hayallerinin gerçekleşmesi durumunda vereceği sadakaya deyiş edilir. Bir Takım rüya yorumcuları camide abdest almayı kişinin yerine getirmek istediği her şeyin hakiki olması için daha önceden verdiği hayır sözü veya adağını yerine getireceği biçiminde yorumlamışlardır.

Rüyada abdest almak, o günlerde herhangi bir sıkıntınız, üzüntünüz varsa çok yakın bir zamanda bunlardan kurtulacağınıza, eğer borcunuz yâda hastalığınız sizi üzüyorsa bunlardandı yakın zamanda kurtulup feraha kavuşacağınıza ve günahlarınızın affedileceğine işarettir.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.