Rüyada Çanta Görmek

01.03.2021
A+
A-
Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek ya da biriktirmek; bir meslek için gerekli olan para ve diğer gerekli şeyleri miktar etmeye ve bir işe kalkışmaya işarettir. Rüyada çantalar görmek, bir işe başlamak için yerinde zamanın geldiğine işaretle birlikte rızka delalet eder. Yiyecek Içecek çantası rızk demektir. Rüyada çanta, mülk ve kazanca işarettir.

Rüyada Çanta Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada görülen çanta, bereket ve berekete işarettir. Bundan dolayı kişi rüyada çanta görse eline hiç beklemediği bir yerden gelecek olan rızk, para, bolluk ve bereketi açıklama eder. Rüyada çanta, maddi veya manevi açıdan gelir sağlayacağınıza işarettir ve rüya sahibinin malı, serveti, hazinesi ve rızkıdır.

Rüyada Para Doymuş Çanta Görmek

Para çantası geçimini sağlama ve dirliğe, Anlamsız para çantası üzüntüden kurtulmaya, Bagaj türü çanta yolculuğa, bir yere gönderilecek elçiye ve rızka, işlerinizde başarıya işarettir. Eğer bunlar yırtık veya delikse hesapsızca para yatıracağınız bir meslek size para kaybettirecektir. Çantasına para koyduğunu bakmak, banka hesabının çoğalacağına işarettir.

Şayet rüyada para çantasını açıp, içindeki paralan saydığını görürse, rüyayı görenin kısa zamanda mülk kaybına uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada Çanta Bakmak

Rüyada çanta bakmak işlerinizde başarılı olacağınızı haber verir. Eğer çanta yırtık ya da delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş sizi hayal kırıklığına uğratacak ve para kaybettirecek demektir.

Rüyada Açık Çanta Görmek

Açık çanta ise, edinmek istediğiniz para için çok mücadele emek sarf etmeniz gerekeceğini ve yakın zamanda başarılı olacağının işaretidir.

Rüyada Çanta Almak

Rüyada çanta almak işlerin engelden daha sonra düzeleceği anlamına gelir. Rüyada çanta bulmak yakında bir yolculuğa çıkacağınıza delildir.

Rüyada Yırtık Çanta Görmek

Yırtık çanta zarara işaret eder. Ara Sıra de rüyada yırtık çanta, çılgınca bir işe hiç paldır küldür para yatıracağınıza işarettir.

Rüyada Deri bir çanta bakmak

Ev içindeki dargınlıkların tatlı bir şekilde sona ereceğine, kumaştan yapılmış bir çanta görmek bazı dedikodular duyup üzüleceğinize, elindeki meşin çantasının ansızın bire bez çanta haline geldiğini bakmak, dostları göre zarara uğrayacağına tabir edilir.

Aslında kumaş olduğu halde elinde ansızın bire cilt çanta görmek, bu rüyanın aksiyle yorumlanır.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüyada çanta kaybettiğini görmek, terziye, dokumacıya, inşaat ustasına, mühendise, defin işleriyle uğraşan kimseye işaret eder. Bir çantayı kaybedip sonradan bulan çalışarak mülk kazanır.

Çantasını kaybettiğini bakmak, banka hesabında parasının azaldığına; çantasını kaybettiğini ama bir kaç gün sonradan bulduğunu ve sevindiğini görmek satışa çıkardığı bir malından yüklü bir para alacağına

Rüyada çanta kaybetmek ve kişinin rüyasında kaybettiği çantasını aradığını görmesi; şayet aradığı çantayı bulursa; daha önce işlediği bir hatadan nedeniyle elinden giden imkanlara kavuşacağına, aradığı çantayı bulamazsa; somut ve manevi sıkıntıları bir müddet daha üzerinden atamayacağına yorumlanır.

Rüyada Çanta Çaldırmak

Rüyada çantanın çalınması kazanmak istediğiniz para için fazla çalışmanız gerekecek, bununla birlikte rüyada çanta çaldırmak yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek, başarıyı yakalayacaksınız anlamındadır.

Ara Sıra çanta rüyası, düşündüğü işi gerçekleştirmek için harekete geçmeye veya meslek siparişi almaya işarettir. Bir başka rivayete kadar de: Rüyada çanta görmek yolculuğa çıkamaya işarettir.

Bagaj, çanta. bavul vs. yapan kimseyi bakmak dokumacıya, terziye, inşaat ustasına, mühendise yahut defin işleriyle uğraşan kimseye delalet eder.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.