Rüyada Dadı görmek! Rüyada dadı edinmek! Rüyada dadı olduğunu görmek

24.02.2021
A+
A-
Rüyada Dadı görmek! Rüyada dadı edinmek! Rüyada dadı olduğunu görmek

Rüyada dadı görmek yada dadı olduğunu bakmak iyi bir habere işaret eder. Dadı bakmak, iyiye yorumlanır, uğurlu bir rüyadır. Çünkü dadılar çocuk terbiyecisidir. Rüyada dadısının elini öpüp duasını aldığını bakmak, dünya ve öbür dünya memurluğunu ve Cenab-ı Hakk’ın rızasına işaret eder. Rüyada dadı görmek, doğacak bir çocuğa da yorumlanır. Çocuk bakıcısı şefkatli, eğitme ve öğretme yeteneği olan kimseye; Değerli şeyleri güvenle teslim edilebilecek kesin bir kimse demektir.

Rüyada dadılık yapmak

Rüyasında dadılık yaptığını gören kimse, uzun ve zahmetli bir işe girecek demektir. Rüyada dadı olan, şefkatli, eğitme ve öğretme yeteneği olan kimseye; değerli şeyleri güvenle teslim edilebilecek güvenilir ve muhakkak bir birey anlamına gelir.

Rüyada dadısı olduğunu görmek

Rüyasında bir dadısı olduğunu ve ondan küçük yasinda dinlediği masalları her tarafta anlatmasını rica ettiğini bakmak, eger bir yardıma ihtiyaci varsa, mutlaka beklediği yerden takviye göreceğine; o kadar bir yardım beklemiyorsa, bulunduğu işinden daha artı para kazanacağı bir mevkie geleceğine delalet eder.

Rüyada dadısının elini öpmek

Dadısının elini öperek duasını aldığını görebilen, Allah’ın (C.C) rızasını almış bir kuludur. Bu rüya dünyada ve ahirette işlerinin yolunda gideceğine işarettir.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.