Rüyada Fasulye Görmek

26.02.2021
A+
A-
Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye bakmak, bir zenginden gelecek yardıma, mala, rızka ve işlerin yolunda yürüyeceğine işarettir. Birinin rüyada fasulye görmesi, iyilik ve berekettir. Rüyada taze fasulye yemek, sürpriz bir yerden gelecek yardımdır. Rüyada yeşil fasulye yediğini gören ise, büyük bir nimet ve değerli bir hediyedir.

Rüyada yeşil fasulye biriktirmek, hayır ve menfaate çıkar. Rüyada fasulye bakmak felek anlamına kazanç. Bolluk, zenginlik, paradır. Yeşil fasulye kısmettir. Fasulye rengine ve durumuna kadar yorumlanır.

Rüyanızda fasulye görmek şansla yorumlanır. Rüyanızda kuru fasulye yediğinizi görmek, menfaatinize yerinde bir haber alacağınıza; yeşil fasulye yediğinizi görmek büyük bir nimete ya da kıymetli bir hediyeye kavuşacağınıza delalet eder.

Bir bahçeden yeşil fasulye topladığınızı görmek şansınızın açıldığına, bir dükkandan kuru fasulye satın aldığınızı görmek bir arkadaşlarınızın sizi kıskandığına işarettir. Barbunya fasulyesi talihinizin açıklığını, içi az önce dolgunlaşmamış yeşil fasulye ise ömrünüzün uzunluğunu gösterir.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.