Sigarayı Bırakmak için Harekete Geçin…

14.12.2018
A+
A-
Sigarayı Bırakmak için Harekete Geçin…

Sigarayı bırakmak istiyorsunuz fakat bırakırken yaşayacağınız olumsuzluklar yüzünden sigaranın zararları ile ilgili her şeyi görmezden, duymazdan mı geliyorsunuz?

Yeterince sigara içtiğinizi artık bırakmanın iyi olacağını mı düşünüyorsunuz?

Sigara içtiğiniz için kendinizi kötü hissetmeye mi başladınız?

Sigarayı bırakmaya karar verdiniz ama yardıma mı ihtiyacınız var?

Sigarayı kolay bırakmak mümkün olsa yine sigara içer misiniz?

Sigarayı bırakmayı kolaylaştıran bir yöntemimiz var.

Tek seansta sigarayı bırakmak istiyorsanız biorezonans terapileri ile tanışın. Biorezonans ile sigara bırakma terapisi sonrasında vücut nikotini unutmaktadır. Terapinin hemen sonrasında eski alışkanlıkla kişi sigara içmeye kalksa bile vücut sigara dumanından rahatsız olmaya başlar ve kişi sigaradan aldığı tadı ve keyfi alamamaya başlar. Sigara içmek anlamını yitirir ve kişide bulunan fiziksel istek ortadan kalkar.

Tek seansta sigara bırakmak mümkün mü?

Biorezonans ile sigarayı bırakmak, sigara içme isteğini azaltarak, tek seansta sigaranın bırakılabilmesine yardımcı olur.  Biorezonans makinesi ile yapılan terapi için genelde bir seans yeterlidir.  Biorezonans sigara bırakma seansı için rezonans makinesi ile yapılan terapide vücudun yeni duruma uyumu açısından ilk 72 saat çok önemlidir. Sigaraya karşı direnç gösterilen bu süre en riskli zamandır. Fakat bu sürede şiddetli sigara isteğinin oluşması beklenmez. Sigara içilmemesi koşulu ile ilk terapi sonrası 1 hafta içinde ücretsiz destek seans hakkına ve 3 ay içinde yeni bir seans isteme hakkına sahipsiniz. Sigara Bırakma Merkezi

Sigarayı bırakmaya hazır mısınız?

Biorezonans ile sigara bırakma terapilerini, sigaradan kurtulmak isteyen herkese öneriyoruz. Siz de sigarayı bırakmak istiyorsanız, zararları ile ilgili söylemlere kulaklarınızı tıkamaktan sıkıldıysanız, sigarayı kolay bırakmak için hazırsınız demektir. Terapiler, kalp pili bulunanlar ve hamileler dışında herkese uygulanır. İnanılmaz sonuçları ve rezonans seanslarındaki başarı oranları ile ezber bozan sonuçlara imza atan bu yöntem yüz binlerce kişiye bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu, olmaya da devam ediyor.

sigarayı bırakmak Kalp pili taşıyanlar ve hamileler dışında sigara bırakma terapileri herkese uygulanabiliyor. Sigarayı bırakmak isteyen kişilerde ağır hastalıkların bulunması rezonans seansları için engel değil. Biorezonans terapilerinde, genel olarak nikotin bağımlılığı arttıkça etkinliğin artacağını söyleyebiliriz. Uzun yıllardır sigara kullanan kişilerde, ya da fiziksel bağımlılığın fazla olduğu durumlarda sigara bırakma terapilerinin etkinliğinin daha yüksek olduğunu görüyoruz. Sigara Bırakma Merkezi. Biorezonans ile sigara bırakma terapilerinde, nikotin isteğinin azalması sigara bırakma terapilerinin önemli özelliğidir. Nikotine karşı fiziksel bağımlılık sigaranın kullanıldığı süre ve içilen günlük miktar doğrultusunda artar. Rezonans terapilerinde madde bağımlılığı arttıkça, terapinin tetiklediği temizlenmenin etkisinin de artacağını biliyoruz. Biorezonans ile sigarayı bırakma terapisinin etkisi vücut ne kadar kirli ise o kadar yüksek olacaktır. Yeter ki seansın sonrasında yeterince su içilerek, temizlenebilmesi için vücut desteklensin. İstanbul Sigara Bırakma Merkezi

Biorezonans ile sigara bırakma terapilerinin bir diğer belirgin etkisi ise stres düzeyinin azaltmasıdır. Biorezonans ile sigara bırakma terapilerinde genellikle 3 günlük bir adaptasyon süresi gereklidir. Yani 3 günden sonra kişide fiziksel bir nikotin talebi olmaması beklenir. Bu sebepten nikotin krizleri yaşanmaz. Sigara Bırakma Merkezi. Rezonans terapi yöntemi ile sigara bırakıldığında vücutta nikotin kaynaklı bir yoksunluk oluşmaz. Tek seansta sigara bırakma. Bu sebepten yoksunluğu gidermek için sürekli bir şeyler yeme ihtiyacı oluşmaz ve daha az kilo alınır. Bugüne kadar ki gözlemlerimiz rezonans yöntemi ile sigara bırakanların aldığı kilo 1 ~ 3 kilo aralığında olduğudur. Ataşehir Biorezonans Merkezi.

Biorezonans yöntemi ile sigara nasıl bırakılıyor?

Sigara bırakma seansı öncesi son sigaranızı içiyorsunuz…

Biorezonans ile sigara bırakma seansının hemen öncesinde  son sigaranızı içmenizi isteyeceğiz. İçerek küçük bir cam tüp içine söndürdüğünüz son sigarayı “silinecek frekans örneği” olarak kullanacağız. Yani biorezonans terapisi ile frekans temizliği denilen işlem son içtiğiniz sigara üzerinden olacak. Bu yüzden bu sigaranın genellikle kullandığınız marka sigara olması önemlidir. Bu kurala uyulması etkinliği arttırır. Biorezonans terapisi 45 dakika sürer ve genellikle tek seans yeterlidir. Sigara Bırakma Merkezi

Sigara bırakma terapisi sonrası isteğin üzerine gitmek…

Yapılan biorezonans ile sigara bırakma seansının en büyük avantajı “üzerine gitme davranışını” yapabilmenize olanak vermesidir. Biorezonans ile sigara bırakma seansının 2. gününden sonra istek yaratacağını düşündüğünüz şeyleri yapmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle sigara içilen yerlere gitmeli, sigaralı buluşmalara / toplantılara katılmalısınız. Kahve içmeli ya da istiyorsanız alkol almalısınız. Üzerine gideceksiniz ve çok zorlanmadığınızı göreceksiniz. Biorezonans yöntemi ile sigarayı kolay bırakmak mümkün.

Sigara Bırakma

Biorezonans terapilerinin tümü detoks – temizlenme amaçlı yapılır. Bu nedenle seansların öncesinde su içmeye başlamanız önemlidir uygulama sırasında vücudunuzda sıvı eksiği olmamalıdır… Vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve vücudunuz suya ihtiyaç duyacaktır. Seansın sonrasındaki günlerde de özellikle çok su içmeniz ve vücudunuza temizlenme konusunda yardım edecek diğer kurallarımıza uymanız sigaradan kolayca kurtulabilmeniz açısından çok çok önemlidir. Vücudunuzun bir an önce temizlenebilmesi, sigara bırakma terapisinin etkinliği açısından önemlidir. İşlem sonrası özellikle ilk 72 saat bol su (günlük içtiğiniz su miktarının üzerine fazladan 2 litre ve üzeri) içmeniz gerekiyor. İlk birkaç gün detoksa bağlı vücudunuzda hafif bir sigara-kül kokusu ya da bazen hafif kabız olabilir veya hafif halsizlik yaşayabilirsiniz.

Homeopatik Sıvı…

Biorezonans ile sigara bırakma seansı sonrası evde kullanmanız için size tuzlu su-etil alkol karışımı bir sprey verilecek. Bu sıvıya kullanmış olduğunuz sigara üzerinden elektrohomeopatik yükleme yöntemi içtiğiniz son sigaranın frekansları yüklenmiş durumda. Kısaca rezonans makinesinin sigaranız üzerinden topladığı elektromanyetik bilgi bu sıvı üzerinden geçirilmiş de diyebiliriz. Sprey şeklinde oluşturulan Homeopatik sıvıyı sigara içme isteği olduğunda dilinizin altına iki kez sıkmanız yeterli olacaktır. Size verilen Homeopatik sıvı İçinde nikotin ya da benzeri bir madde olmadığı halde bu sıvı isteğinizi azaltacaktır.

Biorezonans sigara bırakma yöntemi başarı oranlarımız…

Megalife bünyesinde yapılan terapilerden aldığımız toplam istatistiklere göre biorezonans sigara bırakma yöntemi kişilerin %96’sında etkili olmakta yani kişilerin sigara isteği azalmakta ve bu kişiler terapinin kendilerinde yarattığı değişimi net bir şekilde hissetmektedir. Bu kişilerin %18,5’sinde etkinliğin destek seansı ile sağlamlaştırılması gerekmekte, % 5 inde ise 3 ay içerisinde yapılan  2. seans gerekli olmaktadır. Danışanlarımızın %4 ‘ünde ise yapılan seanslarda sigara isteğinde azalma, stresin azalması ya da terapinin beklenen diğer etkileri yaratılamamıştır… Sigara Bırakma Hattı.

KAYNAK : https://www.megalifeterapi.com/

 

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.