Yağ Aldırma Nasıl Yapılır? 2020 Yağ Aldırma Fiyatları

30.03.2020
A+
A-
Yağ Aldırma Nasıl Yapılır? 2020 Yağ Aldırma Fiyatları

Yağ aldırma nasıl yapılır, 2020 yağ aldırma fiyatları ne kadar, yağ aldırma ile ilgili tüm merak ettiklerinizi içeriğimizden detayları ile bulabilirsiniz.

Yağ aldırma günümüzde çoğu kadının başvurduğu estetik bir yöntemdir. Yağ aldırma ile özellikle karın, basen, kalça bölgesinde yer alan aşırı yağlanma sorunu ortadan kaldırılmaktadır. Yağ aldırma operasyonu güvenilir yerlerde güvenilir uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde vücutta deformasyonlara neden olabilir. Yağ aldırma doğru yapılmadığın risklidir. Çünkü görünümünüzü düzelteceğine bozabilir. Bu nedenle yağ aldırma konusunda iyi araştırmalar yapıp doğru kararlar vermelisiniz.

Yağ Aldırma Nasıl Yapılır?

Yağ aldırma işleminde ses veya ısı dalgası ise yağ hücreleri parçalanır. Sonrasında bu parçalanmış yağ hücreleri özel bir iğne yardımı ile vücuttan çıkartılır. İşlem yapılırken mutlaka lokal veya genel anestezi yapılır. Çünkü işlem ağrılı ve duruma göre uzun sürebilmektedir. Doğru yapıldığında yağ alınan bölgenin formunda değişiklik veya bozulma olmaz. Yağ aldırma işlemi sonrasında doktor öneri ile mutlaka korse kullanılır. Yağ aldırma işleminden sonraki süreç de oldukça önemlidir. Bu süreçte korseyi belirtilen süre zarfından doğru kullanmak, yürüyüşler yapmak yağ alınan bölgenin kısa sürede iyileşmesine yardımcı olacaktır.

Yağ Aldırma İşlemi Hangi Bölgelere Yapılır?

  • Yüzden yağ aldırma
  • Basen ve kalçadan yağ aldırma
  • Karın bölgesinden-göbekten yağ aldırma
  • Koldan yağ aldırma
  • Sırttan yağ aldırma
  • Bacaktan yağ aldırma

2020 Yağ Aldırma Fiyatları

Yağ aldırma fiyatları işlemin yapılacağı bölgeye, yağ oranına göre değişmektedir. Bununla birlikte estetik operasyonu yapacağınız kurum ve uzman kalitesi de fiyatları etkilemektedir. Ayrıca işlemi hangi şehirde yaptırdığınız da önemlidir. İstanbul gibi estetik merkezi şehirlerde fiyat skalası daha genişken daha küçük şehirlerde estetik merkezleri daha az olduğu için fiyat farklıdır. Her geçen gün değişen estetik fiyatları konusunda net bir rakam vermek mümkün değildir. Araştırdığımız kadarıyla en küçük yağ aldırma işleminin fiyatları 5 Bin TL’den başlamaktadır. Bu fiyat işlem yapılacak bölgeye ve tedavi sürecine bağlı olarak artmaktadır. Bu fiyatın altında ucuz işlem yapan kişilere inanmayın. Çünkü çoğu kurum estetik adı altında insan sağlığı ile kolayca oynayabilmektedir. Sağlığınızı riske atmayın.

Betül Kılıç
Este Magazin Editörü
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.