Saç Ekimi Yaptıran Ünlüler (Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları)

06.02.2021
A+
A-
Saç Ekimi Yaptıran Ünlüler (Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları)

Saç ekimi yaptıran ünlüler listemizde Türk ve Yabancı ünlüler yer almaktadır, Ünlülerin saç ekimi olmadan önceki halleri ve sonraki halleri için aşağıya kaydırın.

Başlamadan önce şunu söyleyelim, internet siteleri ”saç ekimi yaptıran ünlüler” adlı içeriklerinde, genellikle protez saç kullanan ünlülere de yer vermişler; bu nedenledir ki saç ekimi yaptırmayı düşünen birçok hastayı ikileme düşürmüşlerdir. Este Magazin olarak, sadece saç ektiren ünlülerin listesini hazırladık.

Türk ve Yabancı Erkek Ünlülerin Saç Ekimleri

1. Cenk Tosun Saç Ekimi

Beşiktaş’ın eski Everton’un yeni oyuncusu Cenk Tosun saçları çok açılmaya başlayınca saçlarına ekim yaptırdı. Ünlü oyuncu Arena med kliniğinde bu işlemi yaptırdı. Ünlü futbolcu saçlarında ayrıca topşk kullanarak daha dolgun görünüm sağlıyor.

2. Oğuzhan Koç Saç Ekimi

Şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç saçlarının ön tarafı biraz seyrekleştiği için bu noktalara sıklaştırma yaptırdı. Açıklığı az olduğu içinde çok güzel ve doğal bir görünüm sağladı. Çoğu kişi saçlarına ekim yaptırdığını anlayamıyor bile. Bu şekilde saçlarınıza çok hafif seyrelme var ise mükemmel sonuç alacaksınız.

3. Egemen Bağış Saç Ekimi

Geçmiş dönemlerde AKP milletvekili ve eski bakan Egemen Bağış saç nakil işlemi yaptırdı. Bu işlem sonucunda ortalama 10 yaş gençleşti. Çok fazla açıklığı olduğu için çok sık bir görünüm oluşmadı doğal olarak. Yalnız eskiye göre çok fark oluştu ve güzel bir görünüm sağladı.

4. Wayne Rooney Saç Ekimi

İngiliz futbolcu saçları seyrelince kel kalacam diye korkup saçlarına operasyon yaptırdı. İngiliz futbolcunun ekimi tüm dünyada yankı buldu. Başarılı bir operasyon olduğunu söyleyebiliriz. Görünümü çok değiştirmiş ve sık bir görünüm kazanmış. İngiltere’de Londra’da bir klinikte işlem yaptırdığı biliniyor.

5. Vj Bülent Saç Ekimi

Saç çizgisi arkaya giden Bülent’in saç çizgisi öne çekildi ve önemli ölçüde sıklaşma sağlandı. Eski görünümüne göre iyi bir sonuç elde etti. Fue yöntemiyle yapılan işlemde hoş bir görünüm oluştu, tabiki eskiye oranla.

6. Turabi Çamkıran Saç Ekimi

Survivor yarışması ile adından söz ettiren Turabi Çamkıran saçlarının ön kısmından hafif seyrelme olmuştu bu noktaya sıklaştırma yaptırdı. Son derece sık ve iyi bir görünüm elde etti. Yalnız çok hafif bir seyrelme olduğu içinde çok sık görünüm kazandı. Saçıyla sakalıyla çok daha uyum içinde artık.

7. Gökhan Ünal Saç Ekimi

Trabzonspor, Kayserispor ve Fenerbahçe gibi takımlarında forvet mevkisinde oyanayan golcü oyuncu saçların dökülmesinde şikayetçi idi. Bu duruma da çözüm olarak saç nakli işlemi yaptırdı. Seyrekliği fazla olduğu içinde normal bir görünüm elde etti. Hatta saç ekimi yaptırdı Gökhan Ünal artık topa kafayla vurmuyor dedikodusu bile çıkmıştı.

8. Tamer Karadağlı Saç Ekimi

Çocukla Duymasın dizisiyle gönüllere taht kuran oyuncu karizmatik bir duruşa sahip. Kır saçları ile de doğal görünümü vardı. Oyuncunun saçlarının orta kısmının biraz seyrelmesinden dolayı bu bölgeye ekim yaptırdı. Gayet sık olan saçlarının sadece o kısmında biraz açıklık vardı bu işlemle beraber iyi bir sonuç elde etti.

9. Acun Ilıcalı Saç Ekimi

Saçları en çok merak edilen kişilerin başında geliyor. Şeyma Subaşı ile evliliği ile son dönemde çok konuşulan ünlü isim Acun Ilıcalı, bir dönem saçlarına saç ekimi yaptırdı. Şimdilerde hem de topik kullanmaktadır. Bu şekilde saçları sık ve gür görünmektedir. Ayrıca saçlarını da boyamaktadır.

10. Oktay Kaynarca Saç Ekimi

Kurtlar vadisi dizisi ile tanınan ve daha sonra oynadığı dizilerle hayran kitlesi artan bir isim. Onu şakak kısımları hep açık olarak tanıyoruz. Seyrelen saçlarının ön kısmına sıklaştırma yaptı ama yine şakak kısımlarının doğal görünümünü bozmadı.

11. Uğur Arslan Saç Ekimi

En çok değişen isimlerin başında da sunucu Uğur Arslan geliyor. İlk ekranlarda onu Kanal 7 programında gördük. O zaman hem gözlüklü hemde seyrelmiş saçlar vardı ve yaşlıca bir görünümü vardı. Daha sonra lazerle göz çizdirme operasyonu yaptırdı ve ardında saç ekimi bu ikisi ile beraber bambaşka bir görünüm kazandı. Şuan çok genç görünüyor ve saçları da harika. Saç nakli işleminin çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

12. Ahmet Saraçoğlu Saç Ekimi

Yaprak Dökümü dizisi ile onu tanıdık. Kanal D ekranlarına her hafta gelen dizi ile herkesin gönlüne taht kurdu. Şimdiler de çeşitli projelerde yer almaktadır. Özellikle ön bölgelerde açılan saçlarına ciddi bir greft ile ekim yaptırdı. Sonucun eskiye oranla çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.

13. Silvio Berlusconi Saç Ekimi

İtalya’nın eski başbakanı ve adı birçok güzelle anılan ismi. Çapkınlığı ile bilinen devlet adımı, yaşla beraber dökülen saçlarını fue yöntemi ile sıklaştırdı. Son derece doğal bir görünüm kazandı ayrıca saçlarını da boyatarak her daim genç görünüyor.

14. Mustafa Ceceli Saç Ekimi

Hacca giderek hacı olan şarkıcı eski eşinin İntizarla olan ilişkisi ile çok ön plana çıktı. Seyrelen saçlarına bir dönem ekim yaptırdı ama şimdilerde ise çok sık bir görünüm için saç protezi kullanıyor.

15. Şarkıcı Yalın Saç Ekimi

Yalın’ın sık saçları ile biliriz sadece saçlarında sıklık sağlamak için ekim yaptıran ünlülerden. Herhangi bir açılma yoktu ama daha sık bir görünüm için şakak ve ön bölgelere sıklaştırma yaptırdı. Şuan da ise gayet iyi bir görünümü var.

16. Emre Karayel Saç Ekimi

Çarkıfeleğin yeni yüzü Emre Karayel. Mehmet Ali Erbil’den sonra Çarkıfeleği sunuyor. Şakak bölgelerinde seyrelen saçlarına 3000 greftlik bir saç nakli yaptırdı. Dar bölgeye yapılan bu ekim sonucu gayet başarılı.

17. Tardu Flordun Saç Ekimi

Çeşitli dizilerde karşımıza çıkan oyuncu görünümü için fedakarlık yaptı ve saçları için operasyon yaptırdı. Ön bölgede yapılan bu işlemin başarılı olduğunun altını çizelim. Öncesi ve sonrasınd aoluşan görünüm değişikliği bariz.

Bu içerikler ilginizi çekebilir;

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.