En İyi Saç Ekimi Merkezi Hangisi?

En İyi Saç Ekimi Merkezi Hangisi?

2022 Yılının En İyi 3 Saç Ekimi Merkezi Listesi Belli Oldu!

 

Mahşerin dört atlısı vardır, en iyi saç ekimi merkezi listesinin ise 3 saygın markası bulunuyor. Artan talep ve gelişen teknoloji sayesinde saç ekimi geçmiş yıllara nazaran oldukça rağbet gören bir işlem halini aldı. İyileşme süreci de dahil bu kadar kolaylığın olması, saç ekimine karşı yoğun bir talebin oluşmasını sağladı. Bu yoğun talepleri karşılamak adına, birçok marka ellerinden gelenin daha fazlasını ortaya koyarak kıyasıya bir rekabetin içine girdiler. İçlerinden sadece üçü bu devasa sektörde itibar ve başarı ile zirvede yer aldı.

İstanbul sadece kültür ve tarihin değil, artık sağlık turizminin de başkenti oldu!

Türkiye’deki saç ekim merkezleri dünyayı aktüel olarak takip etme gayreti gösteriyor ve hekimler sürekli kendilerini yeniliyorlar. Bütün bu gelişmeler, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin sağlık turizmine yönelen turistlerin odak merkezinde olmasını sağlıyor. Sağlık turizminin başkenti olan İstanbul’da ise en çok tercih edilen uygulama ise saç ekimi işlemi oldu. Birbirinden farklı marka ve metot arasında binlerce turist kendi bütçesi ve ihtiyacına göre uygun olanı seçmeye çalışıyor.

Olağan Fiyata Olağanüstü Saç Ekimi Hizmeti İstanbul’da!’

Son 10 yıldaki teknoloji ortaya çok katmanlı ve çeşitli nitelikte hizmet kalitesi çıkardı. İstanbul saygın markaların, ulusal firmalarının fiyat politikalarına karşı elverişli paketlerin ve en üst nitelikte hizmetin sunulduğu bir sağlık başkenti haline geldi. Fiyatlardaki bu uygunluk, pek çok turistin saç ekimi operasyonunda İstanbul’a akın atmasına sebep oldu!

Kullanılan Yöntemlerle Ütopik Olmaya Yolculuk!

Hiç şüphesiz, her şeyden evvel markaların yegâne amacı kendilerini seçen müşterilere en iyi hizmeti sunmaktır. Söz konusu sağlık olunca, hizmetin niteliği çok daha büyük önem taşımaktadır. Saç ekiminde müşteri memnuniyeti sağlamada, günümüzdeki imkânsızı mümkün kılmak üzerine seçenekler şekilleniyor. Peki imkansıza, yani, Ütopik olmaya uzanan bu yolculuktaki kullanılan saç ekimi yöntemleri neler? Her kliniğin kullandığı geleneksel ve güncel olarak sektörde kabul gören saç ekimi yöntemleri var, aşağıda en iyi 3 saç ekimi merkezi ve kullandığı yöntemleri inceleyebilirsiniz:

En İyi 3 Saç Ekimi Merkezi Listesinin Sıralaması

1) Tartışmasız en iyi saç ekimi merkezi “Hermest Clinic”

Listenin ilk sırasında kurulduğu 2002 yılından itibaren mutlak başarısını istikrarla sürdüren, küresel olarak her platformda yazılı ve sözlü takdir gören “Hermest Clinic” var. Görsel basında da oldukça saygın bir konuma sahip markanın kendi geliştirdiği yöntemi “Unique Fue” uluslararası alanda çok büyük ses getirdi. Yine bu yöntemi ile “Die Welt” “Hermest Clinic” i Avrupa’nın en iyi hizmet veren kliniği seçti. Saç ekimi ile aklınıza gelebilecek, araştırma yapacağınız her noktada, “Hermest Clinic”i görmeniz kaçınılmazdır. Ekilen saçlarda %99’a varan tutma oranı sağlayan lider marka, tüm bu eşsiz sunduğu olanaklarla listenin bir numarası konumunda. (Altunizade, Nuhkuyusu Cd No: 191 D Kat:1 Daire:2, 34662 Üsküdar/İstanbul)

2) İdeali en uyguna sunan saç ekimi merkezi “Nimclinic”

Listenin ikinci sırasında sağlık sektöründeki kaliteli hizmeti oldukça uygun fiyata sunan Nimclinic bulunuyor. Güncel teknolojiye yılların tecrübesini ekleyerek uluslararası olarak da saygın olan ve takdir edilen bir konuma erişen marka, Avrupa yakasında sağlık turizminden gelen misafirlerini memnuniyetini sağlama konusunda istikrarını muhafaza ediyor. Markanın saç ekimi için kullandıkları yöntemler “FUE” (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) ve yine “FUE” farklı bir uygulaması olan “DHI” (Doğrudan saç ekimi) olarak sunuluyor. (Cumhuriyet, Silahşör Cd. No:65/46, 34380 Şişli/İstanbul)

3) Anadolu yakasındaki kaliteli hizmet anlayışını benimseyen “Asmed Hair Transplant Clinic 

Listemizin üçüncü sırasında, sanatın bilimle buluşma ilkesini misyon edinmiş olarak hizmet veren Asmed Clinic Ataşehir’de gelen misafirlerini ağırlıyor. İlk andan itibaren markanın size olan ilgisi ve genel kontrollerin tamamlanması ile kişiye özel bir süreç adım adım başarıya ulaşıyor. Klinikte temel olarak “FUE” yöntemi kullanılıyor ve yine kliniğe özel “FUE” üzerinden bazı inovasyon basamakları sunuluyor, bunlara örnek olarak “K.E.P.P” (Koray Erdoğan Embedding Placer*)

(*Koray Erdoğan’a özgü bir teknikle batırma işlemi – Greft yerleşimi için hasara mahal vermeksizin, hem sağ hem sol el kullanımına uygun ve yine greft sayısı ve de greft yoğunluk durumuna göre kullanılan bir medikal ürün.) (Atatürk Mahallesi, Sedef Cd. No:1/1, 34758 Ataşehir/İstanbul)

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.