Rüyada Çakal Görmek

28.02.2021
A+
A-
Rüyada Çakal Görmek

Rüyada çakal görmek, halkın hakkını gasp eden, merhametsiz ve sefil bir adama da göze çarpan eder. Bazen Rüyada çakal borçlu bir meslek adamı olarak tanımlanır. Rüyada çakal avlamak rakiplerinize karşısında üstün geleceğinize, çakalı sevmek çevrenizdeki fena insanlardan kurtulacağınızı gösterir.

Bazen de, çakal komşudan kurnaz biri olarak yorumlanır. Kimi zaman da, meslek ortağı veya alacaklı bir kimseyi ifade eder.

Rüyada çakal bakmak, egoist, acımasız, fena kalpli ve kötü niyetli kimseler olduğu demektir. Rüya sahibinin bu kimselerden çeşitli sıkıntılar göreceği anlamına kazanç. Rüyada çakal görmenin manası kötü huylu, oyun bozan kimseler olarak ta cümle parçası edilir.

Rüyada Çakal Avlamak

Rüyasında çakal avladığını gören kimse mülk ve ganimete erişir, emniyete erer ve şöhreti artar. Bir kimse rüyada çakal avladığını görse, bu rüya tüm halk müziği hakkında hayır ve onun yapacağı bir meslek ve harekete delalet eder.

Çakalın eti, kemiği, derisi ve kılı, mala işarettir. Rüyada çakal avladığını görmek, hayra yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatının kısa bir süre içerisinde ferahlayacağına dikkat çekici eder.

Rüyada çakal dövmek

Çakal saldırgan ve hasar verici bir hayvan türü olması nedeniyle hayra alamet etmez. Kişinin çakal dövdüğünü görmesi ise, rüya sahibinin çevresinde kendisine zarar vermek isteyen kimselere karşı ihtiyatlı olmasının ve bu kimselere yerini ve haddini bildireceğini gösterir. Kişinin rahata ereceğine cümle parçası edilir.

Rüyada bir çakalla boğuştuğunu görmek, akrabalardan biriyle kavga etmeye işarettir.

Rüyada aslanın bir çakalı yediğini görebilen, borcunu öder, sıkıntıdan kurtulur, hasta ise şifa bulur.

Rüyada Çakal Yavrusu Görmek

Çakal yavrusu, kişinin dinç ve asaletli bir birey olacağı demektir. Rüya sahibinin derdini anlatabileceği ve daima yanına olan dostları olacağı anlamına gelmektedir. aynı zamanda rüyada çakal yavrusu görmek, kişinin uzun bir aradan tekrardan huzura ve rahata kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çakal kovalamak

Rüyasında çakal kovaladığını gören kimse için rakipleri karşısında fayda sağlayacak gelişmelerden bahsedilir. Eğer çakal yakalanırsa sağlıktır fakat yakalanamazsa hastalıktır.

Çakalın kendine yüz vermeyip uzaklaştığını görmek, kefalet yüzünden zarara uğramaya işarettir. Çakalın kendinden kaçtığını bakmak, borçlunun kaçmasına işarettir.

Rüyada Beyaz Çakal Görmek

Rüyada beyaz çakal görmenin anlamı; rüya sahibinin çalışkanlığı ile hayattan özlem ettiği her şeyi alacağına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına işarettir. Sıkıntıların atlatılmasına, rahatlamaya, hafiflemeye, ağırbaşlı ve huzurlu olmaya kötüye işaret eder. Rüyayı gören kişinin bulunduğu noktaya ve sağladığı her şeye, kimsenin yardımı, desteği olmadan kendi çabasıyla, emekleriyle kavuşması demektir.

Rüyada çakal doyurmak

Rüyada çakal beslediğini görebilen, eşi, Ailesi, dostları ve çevresi tarafından sevilen bir kişi olduğuna işarettir. Rüyada çakal beslemek, kişinin keza sosyal hem de iş dünyasında çok başarılı olduğuna veya olacağına muhabere eder. bununla birlikte çevresindeki düşmanlarına ve sinsi kişilere aleyhinde itinalı olması gerektiğine dair de bir uyarı niteliği taşımaktadır.

RÜYADA ÇAKAL SÜRÜSÜ GÖRMEK

Rüyada çakal sürüsü, bambaşka şekillerde yorumlanır. Ara Sıra böyle bir rüya kadınların sembolüdür bazen de hizmetkârlar anlamına kazanç. Bu rüyayı görebilen kişi kendisine hizmet edecek kişiler bulur ya da öyle bir saltanata sahip olur ama amaçlamak zorunda kalmaz. Bu rüya rahatlığın, güzel yaşamanın da habercisidir.

Çakal sürüsünün kendisini kovaladığını bakmak, düşmanlar göre kuşatılıp onlardan hasar görme anlamına kazanç. Çakal sürüsü bakmak rüyası ara sıra de fena niyetli bir grup insana delalet eder. Çakal sürüsünü kendi evinde gören birey akrabaları ile birtakım sorunlar yaşar. Bu rüya bununla birlikte onlardan gelecek tehlikeye de işaret etmektedir.

Rüyada Çakal Sevmek

Çakalı kucaklayıp öptüğünü görmek, düşmanı yenmeye işarettir.

Rüyada Çakal Yakalamak

Rüyada bir çakalın ardındaki onu yetişmek için koştuğunu, ama buna muvaffak olamadığını bakmak, romatizma ya da siyatik hastalığına yakalanmaya işarettir.

Rüyada Çakalla Oynamak

Rüyada bir çakalın kendisiyle oynadığını bakmak, hanımı kadar sevilmeye işarettir.

Rüyada Çakal Bulmak

Rüyada bir çakal bulduğunu, tuttuğunu ya da kendisine verildiğini bakmak, akrabasından zeki bir düşmanla sohbet etmeye işarettir.

Rüyada Çakal Tutmak

Bir kimse rüyada bir çakal tuttuğunu ve o çakalın elinden kaçtığını görse, o kişinin borçlusu varsa elinden kaçıracağına işarettir. Eğer bir çakalın bahçesinde olduğunu ve kendisini gördüğü halde kaçmıyorsa, ailesinin içinde bir düşmanı olduğunu gösterir.

Bir çakal kovaladığını ama tutamadığını görürse, rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmediğine işaret eder. Eğer bir çakalın kendisiyle oynadığını görse, rüyayı gören evli ise eşinin kendisine aşık olduğuna işarettir. Ola Ki tuttuğu çakalın renginin aniden sarı renge dönüştüğünü görürse o kişinin hastalanacağına hükmedilir.

Rüyada Çakal Yemek

Hasta bir kimse rüyada bir arslanın çakalı parçalayıp yediğini görse, rüyayı görenin iyileşeceğine sinyâl sayılır. Eğer rüya sahibi karamsar ve tedirgin ise ferahlar. Düşmanı varsa onu yener. Bir kimse tuttuğu çakalın birden bire yeşil renge dönüştüğünü görürse, o kimsenin fazla meşhur bir âlimden ders alacağına ve bu sayede ün kazanacağına muhabere sayılır.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.