Rüyada Fabrika Görmek

28.02.2021
A+
A-
Rüyada Fabrika Görmek

Bir kimsenin rüyada fabrika görmesi toplum olarak yorulur. Rüyada fabrika görmek toplum olarak yorumlanır. İnsanın, kendisini bir fabrikada çalışırken görmesi; genç bir erkek için, başkalarının teşvik ve tahriki ile yapacağı işte pişman olacağını, genç bir kadın için; hediye olarak bir giyim eşyası alacağını ve pek hoşuna gideceğini, yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Fabrika görmek kendi çabalarıyla toplumda iyi bir yere gelmekle tabir olunur. Fabrikadan uzaklaştığını gören çevreden uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması toplum ilişkilerinin iyi olacağını anlatır. Yeni bir fabrika daha güzel ve rahat bir gelecek olarak yorumlanır.

İnsanın, kendisini fabrikada iş yaparken görmesi genç bir erkek için başkalarının kışkırtması sonucu yapacağı işte pişman olacağını, genç bir kadın için hediye olarak bir giyim eşyası alacağını işaret eder. Yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada fabrika görmek, rüya sahibinin büyük bir is yapmaya teşebbüs edeceğine işaret eder. Toplumdur. Fabrikanın durumuna göre toplum içindeki başarı değişir.

Fabrika görmek, insan vücudu ile yorumlanır. Rüyasında bir fabrikada çalıştığını görmek, sağlıklı yasayabilmek için çaba harcadığına; bir fabrika müdürü olduğunu görmek, ev halkının sağlığı ile ilgilendiğine; fabrikanın bekçisi olduğunu görmek, aile halkının geçimi için gayret sarf ettiğine; fabrikadan çekip yolda yürüdüğünü görmek, evine bir konuk geleceğine delalet eder.

Rüyada Fabrika bacası görmek, yeni bir ise gireceğine; rüyayı kadın görmüş ise bu rüyadan sonra iyi bir haber alacağına; yaşlı bir adam görmüş ise, gurbetteki bir yolcusunun geleceğine işarettir. Rüyasında bir fabrikada çeliştiğini görmek sıhhat ve saadete işaret eder.

Fabrikada çalıştığını gören kendi gayretiyle toplumda iyi bir yere sahip olur. Fabrikadan uzaklaştığını gören çevreden uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması toplum ilişkilerinin başarıyla süreceğini anlatır. Yeni bir fabrikanın görülmesi daha güzel ve rahat bir gelecek olarak yorumlanır.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.