Uzm. Dr. Erçin Özüntürk ve Akın Boşnak proje ortaklığı anlaşması imzaladı

Dermatoloji Uzmanı, Uzman Doktor Erçin Özüntürk ile Kariyerinde önemli görevler üstlenen ve sağlık sektöründe 6 yıllık tecrübesiyle etkin rol oynayan Genç Girişimci Akın Boşnak yeni bir özel akademi kurdular.

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk ve Akın Boşnak proje ortaklığı anlaşması imzaladı

Dermatoloji uzmanı, Uzman Doktor Erçin Özüntürk ile Kariyerinde önemli görevler üstlenen ve sağlık sektöründe 6 yıllık tecrübesiyle etkin rol oynayan Genç Girişimci Akın Boşnak özel yeni bir akademi kurdular.

Erlamer Academy Hakkında

Erlamer Academy (International Medical Health Trainings), Medikal Estetik sektörüne bilinçli ve deneyimli kişileri desteklemek adına ve Uluslararası medikal eğitimler, etkinlikler ve kongreler düzenlemek için Uzm. Dr. Erçin ÖZÜNTÜRK ve Akın BOŞNAK tarafından 2020 yılında İstanbul / Nişantaşı’nda kurulmuştur.

Erlamer Academy tarafından düzenlenen etkinliklerin sonunda verilen sertifikalar TÜKAD (Türkiye Kozmetik Araştırmacıları Derneği) onaylı olarak verilmektedir. Erlamer Academy Tıp alanında Estetik ve Kozmetik uygulamalarının uluslararası yeniliklerini takip ederek hekim ve hekim yardımcılarını bu yönde özel olarak desteklemek adına kurulmuştur. Erlamer Academy tarafından düzenlenen etkinlikler Türkçe ve İngilizce olarak verilmektedir, uluslararası katılımcılar sayesinde etklinliğe katılanlar uluslararası bir network kurmuş olmaktadırlar.

Erlamer Academy Saç ekimi, Botulinum toksini ve Dermal dolgu , PDO İp ile yüz germe gibi bir çok eğitimi özel olarak düzenlemektedir. Bu tarz eğitimler özel olarak alınmakta olup katılımcıların becerilerini geliştirmek adına düzenlenmektedir.

Akın Boşnak, Uzm. Dr. Erçin Özüntürk

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk (solda)  –  Akın Boşnak (sağda)

Gelişen Teknolojinin Gücünü Kullanıyoruz

Akın Boşnak: 2015 yılından 2020 yılına kadar International Academy of Cosmetic Applications firmasında Genel Koordinatör olarak görev aldım. Medikal eğitimler konusunda farklı stratejiler ile uluslararası pazarda etkin rol oynadık, 2017 yılında Shift Medya Reklam Ajansını kurarak geçmişteki yazılım ve tasarım yeteneklerimi profesyonel olarak sunmaya karar verdim, 8 kişilik uzman ekibim ile kurumsal danışmanlık hizmetleri sağladık. 12’den fazla özel projede ve 6 farklı uluslararası organizasyonda görev aldım. 2020 yılında Uzm. Dr. Erçin Özüntürk ile imzalarımızı atarak  Erlamer Academy ‘yi kurduk. Teknolojiyi sonunda kadar kullanıyoruz, 10 yılı aşkın medya ve reklamcılık sektöründeki tecrübem ile ekibime güveniyorum. Reklam stratejileri ile trendlerini takip ederek geçmişteki tecrübelerimizi yeni projemiz Erlamer Academy’de uygulayarak Uluslararası medikal eğitim pazarında yerimizi almak için yatırımlar yapıyoruz, Uzm. Dr. Erçin Özüntürk tecrübesiyle uluslararası standartlarda etkinlikler düzenleyeceğiz. Akademimize yoğun olarak yurtdışından katılımcı talepleri almaktayız, Uluslararası Özel Akademilerin bulunduğu arenaya Erlamer Academy markasını taşımak ve ülkemize de döviz kazandırmak istiyoruz…

Sadece Hekimlere ve Sağlık Personellerine Yönelik Etkinlikler

Erlamer Academy sadece tıp hekimlerine ve sağlık personellerine yönelik etkinlikler düzenlemektedir, Saç Ekimi Teknisyenliği etkinliğine anestezi teknikerleri, hemşireler ve hekimler katılabilmektedir, Botoks ve Dolgu etkinliklerine ise yasa gereği sadece Tıp Hekimlerinde belirli branşlar katılabilmektedir, Etkinlikler genel olarak 3 gün ile 5 gün arasında değişmektedir. Erlamer Academy Tıp alanında Estetik ve Kozmetik uygulamalarının uluslararası yeniliklerini takip ederek hekim ve hekim yardımcılarını bu yönde özel olarak desteklemek adına kurulmuştur. Erlamer Academy tarafından düzenlenen eğitimler Türkçe ve İngilizce olarak verilmektedir, uluslararası katılımcılar sayesinde eğitime katılanlar uluslararası bir network kurmuş olmaktadırlar.

Detaylı bilgi için : https://www.erlameracademy.com

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.