Yüz tanıma teknolojili Alcatel 3V’nin Türkiye fiyatı belli oldu

18.08.2018
A+
A-

18:9 ekran oranına sahip Alcatel 3V Türkiye’de satışa sunuldu. 16:9 ekrandan biraz daha uzun bir ekran anlamına gelen 18:9 özellikli bu telefon, 16:9’luk muadiline göre daha iyi tutuş sağlarken aynı zamanda daha küçük bir cihazda daha büyük ekran sunuyor

Yüz tanıma teknolojili Alcatel 3V’nin Türkiye fiyatı belli oldu

2018’de piyasaya sürülen tüm Alcatel cihazları gibi 18:9 ekran oranına sahip olan Alcatel 3V, tam anlamıyla kompakt bir şekle sahip olan 6” ekranı sayesinde uçtan uca görüntüleme imkânı sunuyor.

Alcatel 3V, 2 arka kamera özelliğiyle geliyor. Bu çift ana kamera, 16 (yazılım interpolasyonu ile) + 2 megapiksel kombinasyonuyla gerçek-zamanlı bokeh (bulanıklık) efektleri yaratmanızı sağlıyor. Alcatel 3V’nin yüz tanıma teknolojisi sayesinde, akıllı telefonun ekranına bakıldığında yüz tarama özelliğiyle cihazın kilidi hemen açmak mümkün.

Cihaz, yüz tanıma teknolojisinin yanı sıra kullanıcılarının parmak izleriyle akıllı telefonlarını güvenli hale getirebilmelerini ve önceden belirledikleri parmak izleriyle birden fazla uygulamayı başlatabilmelerini de mümkün kılıyor.

Alcatel 3V’nin fiyatı

Alcatel 3V’nin (spektrum mavi, spektrum siyah ve spektrum altın seçenekleriyle) önerilen satış fiyatı 1.299 TL olarak belirlenmiş.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.