İnatçı Yağlardan Cooltech Soğuk Lipoliz ile Kurtulun

14.01.2021
A+
A-
İnatçı Yağlardan  Cooltech Soğuk Lipoliz ile Kurtulun

Bir çok egzersiz yapmanıza rağmen bazı bölgelerinizde oluşan yağlardan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Cerrahi işlem istemiyor ve hızlı bir sonuç arıyorsunuz. Cooltech soğuk lipoliz sayesinde, özellikle göbek bölgeniz, basen ve iç bacak bölgenizde oluşan yağlardan hızlıca kurtulacaksınız.

Avrupa medikal sertifikası olan CE0051, sertifikasına sahip cooltech soğuk lipoliz cihazı, özel geliştirilmiş pedler yardımıyla vücudunuza zarar vermeden, şikayetçi olduğunuz bölgedeki yağları vakumlayarak -8 dereceye kadar soğutur. Gelişmiş kriyoadipoliz teknolojisi, kontrollü soğuğu cildin en derin katmanlarına kadar rahat ve güvenli bir şekilde uygular, yağ hücrelerini kontrollü soğutur, yağları kristalleştirip, geri dönüşümsüz yok eder.

CE0051 Avrupa medikal sertifikasına sahip Cooltech soğuk lipoliz cihazı, hastanın şikayetçi olduğu bölgeye uygulanarak kısa sürede, istediği görünüme ulaşmasına olanak sağlar. Cooltech uygulama adımları..

BÖLGE BELİRLEME

Uzmanlar tarafından, tedavi uygulanacak bölge manuel ve görsel olarak değerlendirilir ve çizim yapılır.

PEDLERİN YERLEŞTİRİLMESİ

-8 derece uygulanan soğukluğun deriyi yakmaması için pedler (cool pad) tedavi bölgesine yerleştirilir. Koruyucu jel kullanılır ve antifiriz özelliği bulunan pedler sayesinde deride yanık oluşmasını engellenir.

BAŞLIKLARIN YERLEŞTİRİLMESİ

Uygulama yapılacak bölgedeki pedler (cool pad) üzerine cooltech  başlıkları yerleştirilir.

İŞLEME BAŞLAMA

Cooltech başlıkları sayesinde, yağ hücrelerinde Apoptozis (Proğramlanmış hücre ölümü) local kontrollü etki yaratarak soğutma işlemi başlar.

BEKLEME SÜRESİ

Tedavi bölgesine uygulanan soğuk lipoliz yaklaşık 30-70 dk sürecektir. İşlem bittikten sonra, başlıklar çıkarılır ve tedavi bölgesine masaj yapılarak, bölgenin normal görüntüsüne dönmesi sağlanır.

Soğuk Lipoliz Ne Zaman Sonuç Alırım?

Cooltech lipoliz tedavi işlemi sonrasında, dondurularak parçalanan yağ hücreleri bir kaç gün sonra doğal yollardan vücuttan atılmaya başlar. 2 – 3 hafta sonra işlem yapılan bölgede, bölgesel incelme gözlemlenir. Dondurularak, bozulan yağ hücreleri, 2-3 ay sonra vücuttan tamamen atılır. İşlem sonrasında günlük en az  3lt su tüketilmelidir. 3 ay sonunda soğuk lipoliz yapılan bölgede sonuç tam olarak gözlemlenir.

Cooltech Soğuk Lipoliz Kaç Seans Uygulanır?

Soğuk lipoliz yani yağ parçalama işlemi, Kişinin bölgesel yağ oranına göre, 1 ila 5 seans arasında önerilir. İşlem 3-4 hafta aralığında tekrarlanır. Bölgesel zayıflama işlemi sonrasında hasta, günlük yaşantısına devam edebilir, her hangi bir kısıtlama gerekmez. ır spor yapılması önerilmez, dikkat edilmelidir.

Soğuk Lipoliz Kimlere Yapılamaz?

  • Kalp damar hastalığı olan ve kanama pıhtılaşma bozukluğu olan hastalar.
  • AIDS ve kanser hastalığı olanlar.
  • Karaciğer ve böbrek hastalığı olan.
  • Kontrolsüz şeker, hamile ve emzirme döneminde bulunan kişilere önerilmez.
  • Dolaşım bozukluğu problemi olan hastalara önerilmez.
  • Diyabet hastalarına önerilmez.

Cooltech Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz fiyatları, bölgesel zayıflama tedavisidir. Bölgesel incelme istediğiniz bölgenin yağ oranı ve bölge sayısını göre fiyat farklılık gösterir. Gıdı, diz üstü gibi daha küçük ve kısa süren işlemler, göbek belgesi, yan bölgeler ve basen bölgesi gibi, tedavisi uzun süren bölgelere oranla daha düşük rakamlarla tedavi edilir.  Net fiyat almak için, Kliniğimizi ziyaret edebilir,  canlı whatsapp hattından veya +90 552 835 00 83 iletişim numarasından bize ulaşarak en doğru güncel 2021 fiyatı alabilirsiniz.  Uzmanlarımız vücudunuzun yağ oranını hesaplayıp, kaç seans ve kaç bölgenin tedaviye ihtiyacı olduğunu belirleyeceklerdir. Orijinal cooltech cihazımızla sizde kalıcı yağlarınızdan hemen kurtulmak için bizimle iletişime geçip, İstanbul Nişantaşı ve Bağdat caddesi kliniklerimizi ziyaret ederek en güncel soğuk lipoliz fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

https://www.floraklinik.com/cooltech-soguk-lipoliz/ 

 

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.