Robotik Dhi Yöntemi Balon Mu Yoksa Başarı Mı?

Robotik Dhi Yöntemi Balon Mu Yoksa Başarı Mı?

 Robotik Dhi Yöntemi Konforda Yeni Bir Çağ Mı?

Günümüzde çeşitli sebeplerden ötürü gerçekleşen saç kaybı, kişiyi hem psikolojik, hem de fiziksel olarak etkilemektedir. Bu saç kaybını engelleyecek olan, konforda yeni çağ başlatan bir yöntem olarak lanse edilen robotik Dhi yöntemi, mutlak bir başarı mı? Yoksa tam aksine içi boş bir balon mu?

Robotik teknolojisini baz alan bu yöntem, saç ekiminin ardından oluşabilecek kötü görünüm ihtimalini ortadan kaldırabilecek mi? Sosyal statü ve kendine güveni etkileyen saç kaybı unsuru, robotik Dhi yöntemi ile çözüme kavuşabilir mi? Bu soruların yanıtlarını yazımızda görebilirsiniz.

Robotik Dhi Nedir?

Robotik Dhi yöntemi, saç ekimi yapılan hastaya sedasyon yöntemiyle ağrı, acı hissettirmeksizin, işlem sırasında saç aşısı uygulamasının da yapıldığı, “Fue” yöntemini temel alan güncel bir saç ekimi çeşididir.

Robotik Dhi Mi ? Yoksa Robotik Safir Fue Mi ?

Dhi yönteminde, işlem, saç köklerinin toplanıp, özel uçlu “choi” adlı kalemin içine konulmasıyla tek bir adımda hedef bölgeye ekilmesiyle gerçekleşir. Bu esnada saç kökleri canlılığını hiç yitirmeden ve zedelenmeye uğramadan aktarılır.

Safir Fue yönteminde ise, çelik uçların yerine daha estetik olan safir uçlu kalemle işlem yapılır. Safir Fue’de az doku tahribatı olsa da, Dhi yöntemine göre yine de iyileşme süresi daha uzun zaman alır.

Bu bağlamda, seçim yapmak gerekirse, zaman kazandırma açısından robotik Dhi daha baskın bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Tıpkı geleneksel metotlar arasında mukayese olduğu gibi, robotik teknolojisinde de alternatif seçenekler mevcuttur.

Aslında robotik teknolojisi temel anlamda kendi başına bir yöntem değildir. Mevcut olan Fue yönteminin bir  çeşididir. Robotik Dhi yöntemi, “Safir Fue” ile mukayese edildiğinde hızlı iyileşme süresi sağlamasıyla ön plana çıkarılmaktadır.

Ve Teknoloji Robotik Dhi Yi Yarattı – Şimdi Reklamlar ?

Robotik Dhi nin gündemde kalmasını sağlayan reklam stratejileri vardır. Bunlardan ilki, bu yöntemin kişiye iyileşme sürecinde hız kazandırdığının söylenmesidir. Bu da kişinin günlük hayatına daha çabuk dönebilmesi anlamına gelmektedir. Teknoloji açısından güncel oluşuyla kişiye konfor sunduğu da belirtilmektedir. Tüm bu söylenenler aslında Robotik Dhi bir reklam malzemesi olduğunu kanıtı niteliğindedir.

Robotik Dhi De Kaç Greft Mümkün Olmaktadır?

Uygulama yapılan kişinin donör alanına uygun olarak tek seans dahilinde 2000-4000 greft ekilmesinin mümkün olduğu robotik saç ekimi, aslında rekabetçi firmaların üzerine düştüğü bir pazarlama stratejisinden öte derinliğe haiz değildir.

Robotik Dhi İşlemi Ne Kadar Sürer?

Robotik okuyucuların gidişatı hesapladığı, doktor kontrolünde ve doktorun gerekli talimatlarıyla aşama aşama devam eden robotik Dhi ortalama 7 saat sürer.

Robotik Dhi İçin Fiyat Nedir?

Saç ekimi yaptırmak isteyen hastalara yenilik, konfor ve uzun vadede sağlıklı saç hacmi vaat eden robotik Dhi yöntemi için ücret 20000 TL ile 40000 TL arasındadır.

Robotik Dhi Üzerine Yorumlar

Genel olarak robotik Dhi uygulama olarak mekanik tabanda ve robot kontrolünde gibi düşünülmektedir. Aslında robotun işlemi gerçekleştirebilmesi için talimatları veren yine hekimdir. Dolasıyla, robotik saç ekimi yine temel anlamda doktor kontrolünde yapılan bir deneyimdir.

İşte tüm bu sebeplerden ötürü, Robotik Dhi saç ekimi üzerine çoğunlukla olumsuz yorumlar bulunmaktadır. Çıkış noktasının “Fue” yönteminin bir çeşidi olması ve saç hacmi olarak yeterli greft sayısına ulaşamaması bu olumsuz yorumların dahilindedir. Robotik Dhi saç ekimi yaptırmak isteyen kişileri cezbetmek için kullanılan bir reklam stratejisi olarak gündemdedir.

Robotik Mucizesi Bir Saç Aşısı Mı, Yoksa Başarılı Saç Açısı Mı?

Genel anlamda kökleri canlandıran “ACell” in, robotik DHI saç ekiminden en yüksek biçimde verim almasını sağladığının altı çizilmektedir. Peki, ACell nedir ? Robotik DHI saç ekiminde kullanılan “ACell” diğer bir deyişle “magic powder”, halk arasında bilinen adıyla “saç aşısı“dır.  İçinde vitamin, mineral ve ilaç bulundurur. Dolasıyla, temel olarak saç mezoterapisiyle aynı mantığa sahiptir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.