Rüyada Çadır Görmek

28.02.2021
A+
A-
Rüyada Çadır Görmek

Rüyada çadır görmek, tüccar için yolculuğa, ehil olan için yöneticiliğe, bekâr için evlenmeye, diğer kimseler için mal ve dünyalığa yorulur. Yeni çadır sevinç anlamındadır. Yırtık ve eskimiş çadır üzüntüye, Çadırda oturmak mülk ve saltanata işaret eder. Çadır kurmak ev edinmeye, Çadırı söküp götürmek taşınmaya yahut görevden alınmaya alamettir.

Rüyada Yeşil Alanda Çadır Görmek

Yeşillik bir alanda görülen çadırlar şehit kabirlerine, Kıl ve keçeden yapılmış çadır halis kulluğa ve bunun sonucu kazanılacak ahiret mutluluğuna, Çadır direğinin göçmesi ev reisinin hastalanmasına yahut namazı aksatmaya, Çadırın orta direğinin kısa olduğunu görmek namazın tadili i erkâna riayet etmemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Oba, Otağ.)

Rüyada çadır görmek kapalılığa işarettir. Rüyasında çadır görmek hayatinin değişikliklere uğrayacağına birçok islere girip çıkacağına, sonunda mutlu bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bir çadır kurduğunuzu görmek, yeni bir ise başlayacağınıza; çadırınızın yıkıldığını görmek, isinizin bozulacağına; birçok çadırların kurulduğu bir yerde bulunduğunuzu görmek, çok ortaklı bir şirkete veya bir kooperatife gireceğinize delildir.

Rüyada Çadıra Girmek

Çadırdan içeri girmek ummadığınız birinden bir kötülük göreceğinizi belirtir. Çadırda uyumak sevdiğinden haber geleceğini belirtir.

Rüyada Çadır Görmek yolculuğa, kabre, kadına ve eve işarettir. Bu rüyalar farklı birkaç şekilde yorumlanır. Çadırdan içeri girmek hiç beklemediğiniz birinden bir fenalık göreceksiniz demektir.

Çadırı toplayan erkek ise, kendi işinin sahibi olur. Çadırda uyumak sevdiğinden haber geleceğini belirtir.

Rüyada Büyük Çadır Görmek

Çadır ne kadar büyükse o kadar iyidir. Çadırda oturmak güzel bir olayın pek yakında gerçekleşeceğine işaret eder.

Bazı tabirciler büyük bir çadırı olduğunu gören kimse, şehitlerin kabirlerini ziyaret eder ve onlara hayırlı dua eder. Bazen o kimse şehit olarak dünyadan göçer.

Rüyada büyük bir çadır görmek veya bezden yapılmış ya da iki direk üzerinde duran çadır ve bunlar gibileri bir sahrada veya bir yerde yahut çayırlık ve çimenlik bir yerde görse o yerde bir şehit olduğuna delalet eder. Bir kimse büyük çadırlara malik olsa yahut birisinin altında gölgelense, o kimsenin şükründen aciz kalacağı bir nimetle nimetlenmesine delalet eder.

Tanımadığı büyük çadır perde ve kubbelerin renkleri yeşil veya beyaz olduğu takdirde iyiliğe, şehitliğe ve ona, ibadet yaparak erişeceğine delalet eder. Bu rüya, Beyti Mukaddesi ziyaret etmeye de delalet eder.

Rüyada Çadırda Oturmak

Rüyada bir çadırda oturduğunu görmek, hayatinin bazı değişikliklere uğrayacağına yorumlanır. Rüyada çadır kurup oturduğunu görmek bir ev satın almaya veya başka bir eve taşınmaya işarettir.

Bazı tabirciler büyük bir çadırı olduğunu gören kimse, şehitlerin kabirlerini ziyaret eder ve onlara hayırlı dua eder. Bazen o kimse şehit olarak dünyadan göçer.

Büyük bir çadırı bir sahrada veya bir yerde yahut çayırlık ve çimenlik bir yerde görse, o yerde bir şehit olduğuna işarettir. Bir kimse büyük çadırlara malik olsa yahut birisinin altında gölgelense, o kimsenin şükründen aciz kalacağı bir nimetle nimetlenmesine işarettir.

Tanımadığı büyük çadır perde ve kubbelerin renkleri yeşil veya beyaz olduğu takdirde iyiliğe, şehitliğe işarettir. Rüyada çadır görmek, yolculuğa, kabir ziyaretine yahut zevceye veya eve işarettir. Çadırların çokluğu bulutlara işarettir.

Bir kimse kendisine bir çadır kurulduğunu görse devlet başkanı ise otoritesi artar. Eğer orduya mensupsa bir yere tayin edilir. Tüccar ise yolculuğa çıkar hayır ve şerefe ve iyi bir hizmetçiye işarettir.

Rüyada beyaz bir çadır görmek, gören kimse iyilikle emreden kötülükten sakınan ve büyük günahtan tövbe eden bir adam olduğuna işarettir.

Rüyada görülen çadır, ona giren kimse yahut kendisine mahsus olarak kurulan kimse için mülke işarettir. Eğer mülke ehil ve layık değilse izzet ve yüksekliğe işarettir.

Rüyada görülen ve bilinmeyen beyaz çadırlar şehitlerin kabirleridirler. Yeşil çadırların da tabiri böyledir. Bir kimse bir çadırdan ayrılmak suretiyle çıksa o kimse devletten çıkar, isten atılarak yardımcılarından ayrılır. Kendi çadırının dürülüp toplanmış görse, ömrünün tükenmesine işarettir.

Rüyada Çadır Kurmak

Bu rüyalar birkaç şekilde yorumlanır. Çadır kuran erkek yakında iş sahibi olur, eli ekmek tutar. Çadırı toplayan erkek ise, kendi işini kurar. Çadır ne kadar büyükse o kadar iyidir.

Rüyada çadır kurmak güzel bir olayın pek yakında meydana geleceğine ve bir işin sonuçlanacağına işaret eder. Çadır kuran erkek yakında iş sahibi olur, eli ekmek tutar. Rüyada çadır kurduğunuzu gördüyseniz hayatınızda birtakım değişiklikler olacağı anlamına gelir. Yorucu bir yolculuğun işareti de olabilir.

Rüyada üzerine bir büyük çadır kurulduğunu görmek, rüyayı gören kişi saltanat ve devlete erişir. İşi ve arzusu kuvvetli olur.

Birçok çadırların kurulu olduğunu görmek, bir kooperatife üye olup ev sahibi olacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada büyük bir çadır kurulduğunu gören kimse, büyük güce ve imkâna sahip olur. İşi ve arzusu kuvvetli olur.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.