Rüyada Fare Görmek

28.02.2021
A+
A-
Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, hırsız bir kişiye, rızkın çokluğuna, kadını, geceyi ve gündüzü simgeler. Fare bazen de kötü yola düşmüş bir kişi olarak da yorumlanır. Rüyada fare rızkın çokluğuna ve devamlılığına tabir edilir. Rüyada beyaz fare görmek gündüze delalettir. Bazen fare, dış görünümü iffetli, gerçekteyse fesat ehli biri olan kadın anlamına gelir.

Yiyeceğin bol olduğu yerlerde bulunduklarından dolayı rüyada fare görmek rızkın devamlılığına yorulur. Fare rızkın çokluğudur. Rüyasında Fare görenin rızkı artar. Çok fare çok rızktır. Yiyecek çaldıklarından, hırsız bir kimseye de yorulur. Bazen de fesat fitneci bir kimseye tabir edilir. Fare rüyası farkı anlamlarda yorumlanmıştır. İşte Rüyada Fare Görmenin 39 anlam, açıklama ve yorumu:

1- Rüyamda Fare Öldürmek

Rüyada kör fare öldürmek, bir hata işlemeye yorumlanır. Yapılan bu hata yüzünden sıkıntı çekileceğini ifade eder. Bazen de fare kötü huysuz kimse demektir. Rüyada bir fare öldürmek, kötü ve huysuz bu kişiye karşı galip gelmeye işarettir.

Rüyada Fare Öldürmek

Bazen de fare gizli düşmana işaret eder. Rüyada Fare öldürmek düşmanı etkisiz hale getirmeye yorulur. Kötü bir kimseye galip gelmeye işarettir.

2- Rüyada Beyaz Fare Görmek

Beyaz fareler gündüze delalet eder. Rüyada beyaz fare görmek ömrün uzunluğuna işaret etmektedir. Rüya sahibinin ömrünün uzunluğudur. Rüyada çok sayıda beyaz fare görmek; bir konu hakkında boş yere endişe edeceğinize yorulur.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

3- Rüyada Ölü Fare Görmek

Ölü fare görülmesi arkanızda sizi çekiştiren kimselerin herhangi bir etkilerinin kalmadığını ifade eder. Ölü fare farklı tabir edilmektedir.

Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğunu belirtir. Bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada Ölü Fare Görmek

4- Rüyada Ölmüş Fare Görmek

ölmüş fare, gizli bir düşmana da işaret eder. Rüyada fare ölüsü, rüya sahibinin bir düşmanı olduğuna işaret eder. İş yaşamında ve aile hayatında sorunlar yaşayacağınıza da yorumlanır.

5- Rüyada Büyük Fare Görmek

Büyük iri fare görmek bol maldır. İslami rüya alimlerinden Ebu Said’ül Vaaz Büyük fare için bol maldır demiştir.

Ayakta Duran Fareler

6- Rüyada Fare Isırması

Fare tarafından ısırılmak, düşmanınızla karşı karşılaşacağınız ve bu hesaplaşmadan zarar göreceğinizi belirtir. Fare ısırması rüya sahibinin kendisini koruması gerektiğine delalet eder.

7- Rüyada Evde Fare Görmek

O kimsenin evine kendilerinde hayır ve bereket olmayan kimselerin girmesine işarettir. Kişinin evinde görmesi, işlerine karışan hayırsız bir kişiye delalet eder. Evin içinde birbirine benzer fareleri görmek; gördüğünüz fare miktarınca evinize misafir geleceğine işarettir.

8- Rüyada Evde Farelerin Oynaşması

Farelerin, evinde oynadığını gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa erişir. Rızkı çok olur.

9- Rüyada Kör Fare Görmek

Başkaları tarafından önemsenmeyeceğinize tabir edilir.

10- Rüyada fareyle oynamak

Dünyaya meyledeceğinize işarettir. Müellif kesim ise rüyalarda fare görülmesini dış görünümü iffetli, gerçekte ise fesat ehli biri olan kadına tabir etmişlerdir.

Fare Yakalamak

11- Fare Yakalamak

Fare yakalamak; hoşlanmadığınız kimselerin misafir olarak gelmesine işarettir. Fare yakalamak; bir olayın ardından bahtınızın açılacağına yorumlanır.

12- Fare Yemek

Fare eti yemek; fesat ehli bir kimsenin malını yiyeceğinize işarettir. Sahte dost ve arkadaşlar ile düşmanlara işaret eder.

13- Rüyada Yatakta Fare Görmek

Yatağınızda bir fare olduğunu görmek; bir kimseyle gayrimeşru ilişki içinde olacağınıza yormuştur.

14- Etrafta Fareler Görmek

Etrafta farelerin serbestçe gezindiğini görmek; öfke veya soruna neden olacağına yorulur. Aile ve iş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz anlamına da gelir.

Etrafta Farelerin dolaşması

15- Ağzından Fare Çıkması

Kirmanî’ye göre ağzınızdan fare çıktığını görmek; erkek çocuğunuz olacağına işarettir.

16- Fare sesi duymak

Bir tehlikeyle karşılaşacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiğine tabir olunur. Bazen de rızkın bollaşacağına delalet eder.

18- Rüyada Kapanda Fare Görmek

Farenin kapana düştüğünü görmek; bir sorun yaşayacağınıza yorulmuştur.

19- Fareyi yerinden çıkarmak

Bir kimsenin rüyada fareyi yerinden çıkardığını görmesi, o yerde nimet ve bereketin az olacağına işarettir.

20- Fareye Sahip Olmak

Hizmetçi ile yorumlanır.

21- Farenin yeri eşmesi

Rüyada farenin bir yeri deldiğini görmek, ev soyan hırsızlara işaret eder.

22- Farenin Elbiseyi Kesmesi

Rüya sahibinin geçmiş ömrünü haber vermesine işarettir.

23- Fareyi Gezinir Halde Görmek

Gündüz uykusunda ve gündüz görülen rüyada fareyi sabahtan akşama kadar durmadan gezinir bir halde görmek, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna alamettir.

24- Rüyada Fare Yavrusu Görmek

Fare yavrusunun görülmesi sevmediğiniz bir kimseyle karşılaşmaya yorumlanır. Bazen dekötü bir kadınla karşılaşacağınıza yorulur.

25- Rüyada fare Avlamak

Rüyada bir fareyi avladığını görmek de, yine bir kadına hile ederek onu avlamaya işarettir. Nablusi: Tabirde farenin dişisi ile erkeği arasında fark yoktur. Bir kimse kendisinin fare avladığını ve ona sahip olduğunu görse, kötü ve fitneci bir kadına işaret eder.

26- Fareye Taş Atmak

Bir adamın rüyada farelere ok veya taş attığını görmesi, kötü bir kadının gıybetini yapmaya işarettir veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete delâlet eder.

27- Fareye Sahip Olmak

Bir kimse kendisini fare avladığını veya ona sahip olduğunu görse, yine içi bozuk bir kadına işaret eder. Bazı tabirciler, fareler, ev halkı ve çoluk çocuktur, dediler.

28- Farenin Bir Yeri Delmesi

Bir kimsenin rüyasında bir farenin bir şeyi deldiğini görmesi, ev soyan bir hırsıza işaret eder.

29- Fare Derisi Görmek

Bir kimse bir fare derisine rastladığını görse,o kimseye kötü bir kadından eline az bir mal geçer.

30- Rüyada Renkli Fare Görmek

İçi de dışı da çirkin bir kadınla tabir olunur. Eğer görülen farenin rengi, değişik bir renkse, kadına değil, içi ve dışı çirkin bir erkeğe delalet eder. Farelerin zararlı bir şey yaptıklarını görmek, malın eksilmesine delildir.

31- Çok Sayıda Fare Görülmesi

Ömrünüzün uzun olacağına işaret etmektedir.

32- Fareden Korkmak

Rüyada fareden korktuğunu gören kişinin ufak da olsa düşman sahibi olduğu ve bu düşmanın kendisine zarar verebileceği anlamına gelir.

33- Fare Kovalamak

Korktuğunuz şeylerden kurtulmaya işaret eder. Düşmanınızı alt edeceğinize yorulur.

34- Fare Beslemek

Rüyada fare beslediğini gören kişi çevresi tarafından kıskandıldığı ve çekilmediği anlamına gelir. Saygın bir kişi olacağınıza yorulur.

35- Fare Sevmek

Kişinin çok yakın zamanda dertlerinden kurtulacağı bolluk ve bereket içinde yaşayacağı anlamına gelir.

36- Rüyada Fare Kedi Görmek

Rüyasında fare kedi gören kişinin rızk ve bolluk içinde yaşayabileceği ancak gelecekteki düşmanlarını göz ardı etmemesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

37- Rüyada Fare Öldürmeye Çalışmak

Kötü düşmanlarına karşı galip geleceğine yorumlanır.

38- Rüyada Fare Saldırması

Dikkatli olunması gerektiği ifade eder. Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir. Bu düşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir.

39- Rüyada Siyah Fare Görmek

Çok sayıda siyah ve beyaz fareler görenin, ömrü uzun olur. Farenin beyazı gündüze, Siyah fare görmekse geceye delalet etmektedir.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.