Rüyada Çamaşır Asmak

24.02.2021
A+
A-
Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada çamaşır asmak ev içinde kötülük ve belanın savuşturulmasıdır. Rüyanızda ipe beyaz çamaşır astığınızı görmeniz; başınızda dolaşmakta olan bir musibetten kurtulduğunuza yorulur. Selâmete eriştiğinize kötüye işaret eder. Rüyada pak çamaşır asılması sağlık anlamına kazanç. Balkona çamaşırı asmak evle ilgili bir belanın def edilmesi demektir.

İpe, pak beyaz çamaşırları asmak kişinin iyi amelleridir. Ahlakı, güzel düşünceleri ve insanlarla olan iyi münasebetine yorulur. Rüyada çamaşır asmak temizliktir, temizlikte imandadır. Benekli çamaşırları asmak sa biriken ve dikkatsizlik edilen işlere işarettir. Çamaşır astığını görmek iyi amellere göze çarpan etmektedir.

Renkli çamaşırların asılması, keder ve üzüntülerden kurtulacağınıza muhabere eder. Rüyada çamaşır asmak ferahlık ve esenlik bulmaya cümle parçası edilir. Siyah çamaşırın ipe asılması dertlerden kurtulup, sıkıntıları atlatmaya yorumlanır. İple çamaşır asılması Aile hayatındaki huzurlu günlere göze çarpan etmektedir.

Evin içine çamaşır sermekse, rüya sahibinin mutluluğuna ve elde edeceği başarılarına tabir edilir. Balkona çamaşırları asmak fazla arzulanan bir şeye kavuşulacağına işarettir. Yıkanan çamaşırları asmak sağlık durumu ve sağlık durumu manasına gelir. Benekli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır.

Bahçede bir ipe çamaşır astığını görmek, ayrılığa işarettir. Kişinin çamaşır yıkayıp asması çok istenilen bir şeye kavuşulacağına yorulur.

Toparlayacak olursak, rüya sahibinin yaşamında meydana gelecek köklü değişikliklere yorumlanır. Ev halkı için huzur, bolluk, ve bereketi açıklama eder.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.