Saç Ekimi Kursu 23 Eylül’de İstanbul’da Yapılacak

28.07.2021
A+
A-

Medical Academy Center ® Uluslararası Tıp Akademisi tarafından düzenlenecek olan Saç Ekimi Kursu Dr. Kürşat Yalvaç tarafından sunulacaktır.

Saç Ekimi Kursu 23 Eylül’de İstanbul’da Yapılacak

Medical Academy Center® tarafından düzenlenecek olan saç ekimi kursu 23 Eylül 2021 tarihinde İstanbul’da yapılacaktır. Saç Ekimi Sektörüne giriş yapmak isteyen sağlık personellerinin tercih etmesi gereken bir eğitimdir. Kurs sonunda verilen Uluslararası sertifika sayesinde becerilerinizi tüm ülkelerde kanıtlayabilirsiniz. 

Saç Ekimi Kursu ile kariyerinizde bir adım önde olmaya hazır mısınız? A-dan Z-ye Saç Ekimini öğrenerek deneyimli ve profesyonel yeteneklere sahip olabilirsiniz.

Saç Ekimi operasyonu bir ekip çalışmasıdır, dünyanın her yerinden katılımcılarımız ile saç ekimi operasyonu hakkında teorik ve pratik uygulama eğitimi alarak saç ekimini baştan sona öğreneceksiniz. Bu eğitim, saç ekimi hakkında bilgi edinmek isteyen sağlık çalışanları için oluşturulmuştur. Sağlık personeli olmayanlar katılamaz.

Eğitim içeriğinde canlı uygulama ile pratik yapılarak katılımcının el beceresinin geliştirilmesine yardımcı olunulur, eğitimlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilir. Eğitim toplamda 4 gündür. Sabah 09: 30’da başlar, akşam 17: 00’de biter. Eğitimin sonunda Uluslararası geçerli özel sertifika verilir.

Not: Bu program Sağlık Bakanlığı onaylı olmayıp, mezuniyet sonrası eğitim programı kapsamında olup sağlık personeli olarak mevcut mesleki yetkilerinize ilave bir yetki kazandırmamaktadır. Sadece deneyimlerinizi Uluslararası olarak kanıtlamanızı sağlamaktadır.

Saç Ekimi Kursu Programı

1. Gün Teorik Anlatım (10:00 – 17:00)
2. Gün Pratik Uygulama (10:00 – 17:00)
3. Gün Hasta Takibi ve Sertifika Günü (10:00 – 17:00)
4. Gün Pratik Uygulama (10:00 – 17:00) (Opsiyonel)

Kimler Katılabilir?

Tıp Hekimleri
Hemşireler
Anestezi Teknikerleri
Paramedikler
Acil Tıp Teknisyenleri
ve diğer ameliyathaneye uygun sağlık personelleri katılım sağlayabilirler.

Medical Academy Center ® Hakkında

Medical Academy Center ®, tüm ülkelerden sağlık profesyonellerinin uzman eğitmenlerle bir araya geldiği ve eğitimlerle deneyim kazandıkları sağlık eğitimleri ve seminerleri düzenlemektedir. Hekimler ve diğer sağlık profesyonelleri, uluslararası arenadaki deneyimlerini Medical Academy Center ® sertifikası ile belgeleyerek ve kariyerlerine prestij katarak sektörde her zaman bir adım öndedir.

Kayıt ve Detaylı Bilgi

https://medicalacademycenter.com adresinden detaylı bilgiye ulaşabilir ve kaydınızı yapabilirsiniz.

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.