Corona Virüsünün Bulaştığı Ünlü İsimler

27.03.2020
A+
A-
Corona Virüsünün Bulaştığı Ünlü İsimler

Corona virüsünün bulaştığı ünlü isimlerin listesini merak ediyorsanız aşağıdan güncel pozitif corona virüsü ünlü isim vaka sayısını bulabilirsiniz.

Corona virüsü tüm dünyanın gündemi haline geldi. Virüsün yayıldığı ülkelerin çoğu sokağa çıkma yasağı verdi. Türkiye’de şuan için herhangi bir sokağa çıkma yasağı olmasa da yetkililer ısrarlar halka evde kalmalarını öneriyor. Özellikle umreden gelenlerin ciddi bir kısmında corona virüsünün pozitif çıkması vaka sayısının artmasına ve her geçen gün ölü sayısının da yükselmesine neden oldu. Çoğu kişi uyarıları dikkate almayarak sokaklarda dolaşmayı, insanlarla temas halinde olmayı bana bir şey olmaz mantığıyla sürdürüyor. Oysa ki bu hastalık zengin fakir, ünlü ünsüz demeden çoğu kişiye bulaştı. Güncel ünlü listesinde başbakanlar, prensler, ünlü oyuncular, ünlü teknik direktörler ve spor oyuncuları da yer alıyor. Bu isimleri dikkate alıp kendimizi mümkün olduğunca izole etmeli ve hem kendinizi hem de sevdiklerinizi korumalısınız.Aşağıdan corona virüsünün bulaştığı ünlü isimleri görebilirsiniz.

Corona Virüsünün Bulaştığı Ünlü İsimler

TOM HANKS VE RITA WILSON

Dünyaca ünlü oyuncu 63 yaşındaki Tom Hanks virüsün bulaştığı ilk ünlü isimler arasında yer alıyor. Avustralya’da bulunduğu zaman virüsü kağan aktörün eşinin de testi pozitif olarak doğrulandı. Hayranları ise bu duruma oldukça üzüldü.

 

GALLER PRENSİ CHARLES

Birleşik Krallık Galler bölgesinin prensi olan kraliyet ailesi üyesi Charles’ın testinin pozitif çıkması geçtiğimiz günlerde gündeme damgasını vurdu. 71 yaşında olan Prens Charles’ın karısında ise corona virüs testi negatif çıktı.

 

FATİH TERİM

Türkiye’nin sevilen isimlerinden biri olan futbol camiasının başarılı teknik direktörü Fatih Terim’in de corona virüs testi maalesef pozitif çıktı. Bu haberin ardından ailesi ve sevenleri oldukça üzüldü. Virüsün yurtdışı kaynaklı spor camiasından bulaşmış olduğu düşünülüyor. Ayrıca spor camiasından bazı isimlerinde test sonucunun pozitif çıktığına dair haberler yer alıyor.

BORIS JOHNSON

İngiltere’nin şuan ki Başbakanı olan Boris Johnson bugün yayınlanan haberlerin gündemine oturdu. Başbakan Boris Johnson’un bugün çıkan haberlerde corona virüs testinin pozitif olması İngiltere ve dünya gündemine oturdu. Corona virüsünün İngiltere yönetimi ve alınan önlemleri ile çok konuşulan başbakanı Boris Jonhson’un durumu ilerleyen günlerde belli olacak. Belli bir kesim çıkan haberlere inanmıyor ve bunun bir reklam çalışmasını olduğunu düşünüyor.

Betül Kılıç
Este Magazin Editörü
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.