Netflix Dizileri Arasına Eklenecek Olan Diziler ve Filmler

11.03.2020
A+
A-
Netflix Dizileri Arasına Eklenecek Olan Diziler ve Filmler

Her yaştan seyirciye hitap etmeyi başaran Netflix, paylaştığı diziler ya da filmler de insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kısa süre önce sinema da izlenen ve çok beğenilen filmleri bünyesinde barındıracak. Her daim gündemlerde olan Netflix şuanda da ekleyeceği diziler ve filmlerle gündeme geldi. İşte, Netflix Dizileri Arasına Eklenecek Olan Diziler ve Filmler

Netflix Dizileri Arasına Eklenecek Olan Diziler ve Filmler

Sinema da film izlemek bazıları için keyif verici olsa da bazıları için işkence gibi birşeydir. Çünkü o sinemanın havası, bazı insanlar için mutluluk verici değildir. Evde vakit geçirmeyi seven kişiler için sinemayı da evlerine getirecek bir uyglama olması insanları çok mutlu etmiştir. İşte, Netflix’de Sinemayı sizin evinize getiriyor. İlerleyen günlerde Netflix’de yayın hayatına başlayacak olan sinema filmleri konusunda bilgi almak için okumaya devam edin. Tabi bu filmleri okurken, yeni sezonu başlayacak dizileri de gözden geçirseniz iyi olur.

Netflix Filmleri

1- Yedinci Koğuştaki Mucize 

Bu filmi izleyip de ağlamayan yoktur diye düşünüyorum. Film aslında hemen hepimizin bildiği Yeşil Yol filmine benziyor. Bir komutanın çocuğunu öldürmekten dolayı tutuklanan ve çocuğundan ayrı düşen zihinsel engelli bir babanın suçsuzluğunu ispatlama çabasını konu edinen Yedinci Koğuştaki Mucize Filmi 12 Mart 2020 tarihinde Netflix’de olacak. Duygusal film izlemek isteyenler için harika bir seçim olacağını şimdiden belirtmek isteriz.

2- Fary : Hexagone 

https://www.youtube.com/watch?v=NkUJ4KvirY4

Bu filmin iki kısımdan oluştuğunu bildirdikten sonra konuya geçebiliriz. Fransız Komedi Fenomeni olan Fary, iki kısımdan oluşan epik Stand-up komedisinin ilk kısmında kimlik, kültür ve diğer konularla alakalı soruları eğlenceli bir şekilde ele almıştır. Komedi filmi olan Fary : Hexagone 12 Mart 2020 tarihinde Netflix’de olacak. Keyifli vakit geçirmek ve kahkahalara boğulmak için izleyebileceğiniz bir film olduğunu unutmayın.

3- Hayat 

Mars da yetiştirilmiş olan bir hücrenin dünyaya getirilmesi sonucu ne olabilir ki? diye sorabilirsiniz. Cevabını bu dizide bulabilirsiniz. Mars’dan alınan bir örnekle tek hücreli bir organizma keşfedilmesi üzerine heyecan hat safhaya çıkacaktır. Yaşam tarzının zeka belirtilerini ortaya çıkarmasıyla bu heyecan duygusu yerini korkuya bırakacaktır. Bu korkularla yüzleşmeyi konu edinen Hayat filmi 12 Mart 2020 tarihinde Netflix’de olacak!

Netflix Dizileri 

1- Élite (Yeni Sezon)

Öğrencilik hayatınızın son bulmasının üzerinden yıllar mı geçti? O günleri özlüyor musunuz? O zaman Elite dizisi tam size göre! Öğrencilik hayatını konu edinen bu dizinin yeni sezonunda bazı gelişmeler söz konusu. Özellikle bu sezon da sınıfta bulunan öğrencilerden birinin daha öldürülmesi sonucu yeni bir soruşturma açılır. Öğrenciler geleceğine baksalar da geçmişin gölgesinden kurtulamazlar.

2- Lost Girls

Hiç birşeyinizi kaybettiniz mi? Bir oyuncağınızı, eşyanızı ya da başka birşeyinizi? Ne kadar zor değil mi? İşte Netflix Dizileri arasında yer alan Lost Girls dizisi de tam bunu konu ediniyor. Bir annenin kayıp kızını arayışını anlatan dizi de çözülmemiş cinayetler de ortaya çıkıyor. Gerçek bir olaydan uyarlanan Lost Girls dizisinin yeni sezonu 16 Mart 2020 de Netflix de!

3- Patron Bebek: Yine İş Başında (Yeni Sezon)

Ailenizle izleyebileceğiniz bir dizisi mi arıyorsunuz? Kesinlikle size Patron Bebek dizisini öneririz. Her yaştan seyirciye hitap etmeyi başaran Patron Bebek: Yine İş Başında dizisi her ne kadar çocuklar için hazırlanmış bir dizi olsa da ebeveynler tarafından da izlenmektedir. Yeni sezonunun 16 Mart 2020 tarihinde yayınlanacağı Patron Bebek dizisini siz de çocuklarınızla izleyerek keyifli saatler geçirebilirsiniz.

4- Ozark (Yeni Sezon)

Ozark dizisi hepimizin bildiği gibi Emmy ödülünü almıştı. Missouri Ozark da milyonlarca dolar aklayan ailenin hayatını konu edinen Ozark dizisi 27 Mart 2020 de 3. Sezonuyla Netflix ekranlarında olacak. Bir ailenin soygun yaptıktan sonraki hayat hikayesini konu edinen Ozark dizisi seyircileri tarafından çok sevilmiştir. Macera dizisi sevenler için harika bir seçim olacağını belirtmekte fayda var.

İyi seyirler dileriz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sağlık Bakanlığı, Zalim İstanbul Dizisini RTÜK’e Şikayet Etti

 

Este Magazin
Güncel Estetik, Sağlık ve Kültür & Sanat Haber Portalı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.